Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Lwów — Siedlce w 2018 rok roku

23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
23:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
Czas przejazdu 09 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:25+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 09 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

09:25
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

189
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
01:25
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
+1 dzień
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
23:45
Czas przejazdu 09 h. 40 min
+1 dzień

Lwów

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109

09:25
+1 dzień

Siedlce

Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa

189
23:45
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109
09:25
+1 dzień
Siedlce
Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Lwów
Do miasta Lwów
Podróż powrotna: