Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Siedlce

od 12 zł, 13 lis

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Siedlce

12:40
12 lis
w drodze 01 godz. 37 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

14:17
12 lis

Siedlce

Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01

13
12:40
12 lis
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
12:53
Warszawa, Rondo Wiatraczna 02
13:00
Warszawa, ul. Trawiasta 02
13:31
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
13:58
Bojmie
14:17
Nowe Iganie, Szkoła/ 08
14:17
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
14:38
Zbuczyn
14:48
Krzesk
14:52
Krzewica, 2-6001-02
14:57
Tłuściec, 2-6030-02
15:03
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Czysta 04
15:06
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Przechodnia 02
15:07
Międzyrzec Podlaski, ul. Brzeska/ 06 (naprzeciwko Biedronki)
15:14
Rogoźnica, 2-6156-02
15:21
Woroniec, 2-6216-02
15:29
Nowy Sławacinek, 2-6289-02
15:32
Biała Podlaska, ul. Warszawska V
15:35
Biała Podlaska, ul. Warszawska II
15:38
Biała Podlaska, ul. Altyleryjska I
15:39
Biała Podlaska, ul. Nowa (Cmentarz)
14:17
12 lis
Siedlce
Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:35
12 lis
w drodze 02 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20

15:45
12 lis

Siedlce

Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 48

17
13:35
12 lis
Warszawa
Dworzec Wschodni, ul. Kijowska 20
13:40
Warszawa, ul. Wiatraczna 02
13:42
Warszawa, Plac Szembeka 02
13:46
Warszawa, Gocławek 02
13:51
Warszawa, ul. Trawiasta 02
13:59
Warszawa, ul. Nizinna 02
14:00
Warszawa, Szosa Lubelska 02
14:01
Sulejówek
14:05
Nowy Konik
14:11
Brzeziny
14:16
Dębe Wielkie
14:21
Choszczówka Stojeck, 02
14:23
Stojadła, 02
14:25
Stojadła, 04
14:29
Mińsk Mazowiecki, ul. Kazikowskiego
14:30
Mińsk Mazowiecki, ul. Piłsudskiego
14:33
Mińsk Mazowiecki, 06
14:40
Ignaców, koło Minska Mazowieckiego
14:44
Jędrzejów Nowy
14:52
Kałuszyn
14:56
Marysin, 02
15:01
Nowe Groszki
15:02
Piotrowina
15:04
Bojmie, 02
15:05
Bojmie, 04
15:06
Jagodne
15:08
Sionna
15:09
Mingosy
15:11
Polaki, 02
15:12
Polaki, 04
15:14
Broszków, 02
15:15
Broszków, 04
15:18
Gręzów
15:20
Nowe Opole, Wiadukt 04
15:22
Nowe Opole, Okrężna 06
15:28
Siedlce, Warszawska/ Mazowiecka 05
15:30
Siedlce, ul. Monte Cassino
15:31
Siedlce, ul. Łukasińskiego
15:45
Siedlce, Dworzec Autobusowy
15:46
Siedlce, Dworzec PKS 04
15:48
Siedlce, Kościół św.Stanisława
15:51
Siedlce, ul. Janowska
15:53
Stok Lacki, Hurtownia
15:54
Stok Lacki, 04
15:55
Stok Lacki, Młyn
15:56
Stok Lacki, Szkoła
15:57
Stok Lacki, Kolonia
15:58
Stok Lacki, Skrzyżowanie
15:59
Stok Lacki, Las
16:00
Pruszyn-Pieńki, Las
16:01
Pruszyn-Pieńki, Las II
16:03
Pruszyn-Pieńki
16:04
Pruszyn-Pieńki, Kolonia
16:07
Pruszyn
16:09
Pieńki, 26
16:12
Mordy, PKP
16:15
Mordy
16:16
Głuchów, I
16:17
Głuchów, II
16:18
Wojnów
16:19
Wojnów, II
16:21
Przesmyki, Zawady Malony 38
16:23
Rudnik
16:26
Łosice, Biernaty Średnie
16:27
Łosice, ul. Siedlecka
16:28
Łosice, ul. Siedlecka 20a Przychodnia
16:29
Łosice, ul. Rynek
16:30
Łosice, Dworzec Autobusowy
16:32
Łosice, ul. Bialska 46
16:35
Świniarów
16:36
Woźniki, 03
16:37
Woźniki, 01
16:40
Puczyce, 01
16:43
Górki
16:44
Hruszniew, Skrzyżowanie
16:48
Ostromęczyn
16:50
Marynki, 01
16:51
Platerów, 01
16:54
Platerów, PKP
16:56
Rzewuszki, I
17:00
Sarnaki
17:02
Sarnaki, Nadleśnictwo
17:04
Rozwadów
17:08
Nowe Mierzwice
17:09
Stare Mierzwice, 08
17:11
Stare Mierzwice, Wieś 09
17:12
Stare Mierzwice, Camping 12
17:16
Zabuże, Trojan 14
17:19
Zabuże, Skrzyżowanie 16
17:20
Zabuże, Szkoła
17:21
Klepaczew
17:22
Serpelice, Ośrodki
15:45
12 lis
Siedlce
Dworzec autobusowy, ul. Henryka Sienkiewicza 48
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
12 lis
w drodze 02 godz. 02 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

19:17
12 lis

Siedlce

Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01

13
17:15
12 lis
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
17:35
Warszawa, Rondo Wiatraczna 02
17:49
Warszawa, ul. Trawiasta 02
18:26
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
18:53
Bojmie
19:12
Nowe Iganie, Szkoła/ 08
19:17
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
19:33
Zbuczyn
19:43
Krzesk
19:47
Krzewica, 2-6001-02
19:52
Tłuściec, 2-6030-02
19:58
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Czysta 04
20:01
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Przechodnia 02
20:02
Międzyrzec Podlaski, ul. Brzeska/ 06 (naprzeciwko Biedronki)
20:09
Rogoźnica, 2-6156-02
20:16
Woroniec, 2-6216-02
20:24
Nowy Sławacinek, 2-6289-02
20:27
Biała Podlaska, ul. Warszawska V
20:30
Biała Podlaska, ul. Warszawska II
20:33
Biała Podlaska, ul. Altyleryjska I
20:34
Biała Podlaska, ul. Nowa (Cmentarz)
19:17
12 lis
Siedlce
Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:30
12 lis
w drodze 01 godz. 37 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

22:07
12 lis

Siedlce

Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01

13
20:30
12 lis
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
20:43
Warszawa, Rondo Wiatraczna 02
20:50
Warszawa, ul. Trawiasta 02
21:21
Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska (przy bazie PKS)
21:48
Bojmie
22:07
Nowe Iganie, Szkoła/ 08
22:07
Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
22:28
Zbuczyn
22:38
Krzesk
22:42
Krzewica, 2-6001-02
22:47
Tłuściec, 2-6030-02
22:53
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Czysta 04
22:56
Międzyrzec Podlaski, ul. Warszawska /Przechodnia 02
22:57
Międzyrzec Podlaski, ul. Brzeska/ 06 (naprzeciwko Biedronki)
23:04
Rogoźnica, 2-6156-02
23:11
Woroniec, 2-6216-02
23:19
Nowy Sławacinek, 2-6289-02
23:22
Biała Podlaska, ul. Warszawska V
23:25
Biała Podlaska, ul. Warszawska II
23:28
Biała Podlaska, ul. Altyleryjska I
23:29
Biała Podlaska, ul. Nowa (Cmentarz)
22:07
12 lis
Siedlce
Siedlce, Siedlce, ul. Sienkiewicza/ 01
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa