Rozkład jazdy PKS Równe – Gdynia

12:50
05:30
15 paź
167,29
12:50
14 paź
Równe
05:30
15 paź
Gdynia
  • Autobus
  • bus
12:50
05:30
15 paź
149,68
12:50
14 paź
Równe
05:30
15 paź
Gdynia
  • Autobus
  • bus
12:50
07:00
15 paź
149,68
12:50
14 paź
Równe
07:00
15 paź
Gdynia
  • Autobus
  • bus
22:30
15:25
15 paź
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
132,71
22:30
14 paź
Równe
PKS „Central”, Kijowski Ulica; dom 40
23:25
Łuck
00:35
Kowel
01:45
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
04:25
Lublin
07:10
Warszawa
09:15
Łódź
12:20
Toruń
13:00
Bydgoszcz
14:55
Gdańsk
15:25
15 paź
Gdynia
Dworzec autobusowy "Gdynia", plac Konstytucji
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
23:55
20:20
15 paź
184,90
23:55
14 paź
Równe
20:20
15 paź
Gdynia
  • Autobus
  • bus
Popularne kierunki
Z miasta Równe
Do miasta Gdynia
Do miasta Równe
Z miasta Gdynia

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.