Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Praga — Żytomierz w 2019 rok roku

12:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 23 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
11:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
Czas przejazdu 23 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy czw, nie
12:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 24 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 21 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
09:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
12:00
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
Czas przejazdu 23 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
12:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

12:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

257
12:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
"Przystanek autobusowy Hradec Kralove; ul. Nadrazni 75/7"
15:20
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
"Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy); Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)"
17:25
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
22:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
12:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
08:30
Czas przejazdu 23 h. 20 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

07:50
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

257
08:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
11:20
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
12:50
Ołomuniec
"Olomouc; Olomouc"
13:50
Ostrawa
"Stacja paliw Eurooil; trasa D1; 368 km"
14:20
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
15:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
17:10
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
21:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
02:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:50
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

czw, nie
11:00
Czas przejazdu 23 h. 40 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

10:40
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

257
11:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
13:40
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
15:55
Frydek-Mistek
"Dworzec autobusowy; ul. Na Porzhiczi"
17:30
Cieszyn PC (Polska/Czechy)
"Cieszyn - Przejście Graniczne; ul. Graniczna"
19:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
21:55
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
01:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:55
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
10:40
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • AP №5 KP Kyivvpastrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 24 h. 30 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

12:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

257
12:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
"Przystanek; ul. Nadraszni 1704/4"
15:10
Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)
"Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy); Kudowa-Zdroj PC (Polska/Czechy)"
17:25
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:40
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
21:55
Lotnisko Kraków Balice
"Lotnisko Kraków-Balice; ul. kapitana Mieczysława Medweckiego 1"
22:20
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
02:30
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
06:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
09:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
12:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 21 h. 15 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

09:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

264
12:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
15:15
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
16:15
Ołomuniec
"Dworzec autobusowy; ul. Sladkovskeho 142/37"
17:45
Ostrawa
"Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow; ul. Peterkova 79/5"
19:00
Nowy Bohumín (Czechy / Polska)
"Nowy Bohumín (Czechy / Polska); Nowy Bohumín (Czechy / Polska)"
02:30
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
04:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; pl. Dvirtseva 1"
07:00
Brody
"Przystanek; ul. Pryvokzalna 2"
07:30
Dubno
"Stacja benzynowa WOG; ul. Komunalna 2A"
07:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
09:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • SCANIA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SVD Trans s.r.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
08:30
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10

06:30
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

264
08:30
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Pod Vytopnou 13/10
11:20
Brno
"Zwonarka; ul. Plotni"
13:50
Gorzyczki PC (Polska/Czechy)
"Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech); Gorzyczki Checkpoint(Poland / Czech)"
14:50
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
16:40
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
19:20
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
22:20
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
00:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
06:30
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
09:00
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

08:45
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

277
09:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
10:00
Mladá Boleslav
"Dworzec Autobusowy; ul. Vaclava Klementa"
10:55
Liberec
"Dworzec autobusowy; ul. Žitavska / Vanurowa"
11:55
Zawidów PC (Polska/Czechy)
"Zawidów PC (Polska/Czechy); Zawidów PC (Polska/Czechy)"
13:40
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
15:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
19:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:05
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Stacja benzynowa WOG; trasa M-06"
08:45
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu 23 h. 35 min
+1 dzień

Praga

Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6

12:35
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93

340
12:00
Praga
Dworzec autobusowy Florenc; ul. Krizikova 6
12:35
+1 dzień
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • INFOBUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Praga
Do miasta Praga
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!