Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Chersoń – Odessa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Odessa — Chersoń

Najlepsza oferta

Codziennie
19:50
Czas przejazdu03 h. 55 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

23:45

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

18,25 

Rozkład jazdy autobusów Odessa — Chersoń w 2019 rok roku

Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 35 min

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

21:35

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19,16 
20.04, 21.04, 23.04, 25.04, 27.04...
07:40
Czas przejazdu03 h. 25 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

11:05

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20,13 
Codziennie
16:55
Czas przejazdu04 h. 35 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

21:30

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20,63 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu04 h. 10 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

12:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

24,26 
Codziennie
08:25
Czas przejazdu03 h. 45 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

12:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

24,26 
W soboty
19:20
Czas przejazdu04 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

23:20

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

24,29 
pon, śro, pią
18:50
Czas przejazdu03 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

21:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

24,96 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu05 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

22:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

25,05 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu04 h. 20 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

22:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

25,05 
pon, sob
06:50
Czas przejazdu05 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

11:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

26,11 
pon, sob
17:30
Czas przejazdu05 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

22:30

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

26,11 
Codziennie
03:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

07:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

26,53 
pon, wto, czw, pią, sob, nie
16:35
Czas przejazdu03 h. 50 min

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

20:25

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

26,53 
W środy
16:35
Czas przejazdu03 h. 50 min

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

20:25

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

27,33 
Codziennie
05:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

09:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

10:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

11:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

13:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

15:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

16:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

17:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
13:35
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

17:05

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

17:40

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

18:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu04 h. 10 min

Odessa

Parking w pobliżu Primorskiego Sądu Okręgowego, ul. Balkiwska 33

18:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

19:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

19:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

19:30

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

20:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

20:30

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
18:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

22:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

29,48 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu04 h. 10 min

Odessa

Parking w pobliżu Primorskiego Sądu Okręgowego, ul. Balkiwska 33

18:50

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

30,95 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu04 h. 45 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

23:45

Chersoń

ХЕРСОН,

31,10 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

21:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

35,37 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

21:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

35,37 
Codziennie
05:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

09:10

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

10:10

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

11:50

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

13:10

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

15:00

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

16:00

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

17:00

Chersoń

ХЕРСОН,

36,08 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

18:00

Chersoń

36,08 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

19:00

Chersoń

36,08 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu03 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Starosinna, pl. Starosinna 1A,2

20:00

Chersoń

36,08 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu04 h. 20 min

Odessa

Parking w pobliżu Primorskiego Sądu Okręgowego, ul. Balkiwska 33

22:10

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

36,84 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Odessa

Dworzec kolejowy (centralne wejście, odpowiednia kawiarnia Freshline), pl. Prywokzalna 2B

22:50

Chersoń

Stacja benzynowa GLUSKO, ul. Polkownyka Kedrowskego 1

36,84 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu05 h. 00 min

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

21:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

37,90 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 30 min

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

21:00

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

37,90 
Popularne kierunki
Z miasta Odessa
Do miasta Chersoń
Do miasta Odessa
Z miasta Chersoń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu