Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chersoń — Odessa

Najlepsza oferta

23.05, 25.05, 27.05, 29.05, 31.05...
17:15
Czas przejazdu04 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:15

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

20,99 

Rozkład jazdy autobusów Chersoń — Odessa w 2019 rok roku

Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

23,05 
wto, sob
21:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

00:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

24,90 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu04 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:30

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

25,29 
wto, pią, nie
07:00
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:50

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

26,03 
23.05, 28.05, 02.06, 07.06, 12.06...
16:30
Czas przejazdu03 h. 35 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20:05

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

26,12 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:10

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

27,20 
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu04 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

05:30

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

27,32 
W poniedziałki
03:30
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

07:20

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

27,44 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu03 h. 45 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

09:45

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

27,66 
Poza sob
17:40
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:30

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

27,66 
W soboty
17:40
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:30

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

28,49 
W soboty
17:40
Czas przejazdu03 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:30

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

28,49 
Codziennie
04:55
Czas przejazdu03 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:50

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu04 h. 50 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:50

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
06:50
Czas przejazdu04 h. 40 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:30

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu05 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

12:55

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu05 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

13:50

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu04 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

13:30

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
09:40
Czas przejazdu04 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

14:10

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu04 h. 45 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:05

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu04 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:40

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu04 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

16:45

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

30,73 
W czwartki
02:00
Czas przejazdu04 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:00

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

31,65 
Codziennie
02:15
Czas przejazdu04 h. 45 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

07:00

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

32,27 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu04 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:05

Odessa

ОДЕСА,

33,40 
Codziennie
04:55
Czas przejazdu03 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:50

Odessa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontayiwska 69

33,66 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

11:30

Odessa

ОДЕСА,

33,66 
Codziennie
07:35
Czas przejazdu04 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

12:00

Odessa

ОДЕСА,

33,66 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu04 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:35

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

34,43 
Codziennie
19:30
Czas przejazdu03 h. 45 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

23:15

Odessa

Dworzec autobusowy Prywoz, ul. Novoshchypnyi Ryad 5

34,43 
Codziennie
20:30
Czas przejazdu03 h. 35 min
+1 dzień

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

00:05
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

34,57 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu04 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

16:45

Odessa

ОДЕСА,

34,78 
Codziennie
02:40
Czas przejazdu03 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

06:35

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

35,34 
Codziennie
11:35
Czas przejazdu04 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

15:50

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

38,25 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu04 h. 25 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budennoho) 1

17:15

Odessa

ОДЕСА,

38,25 
Codziennie
05:40
Czas przejazdu03 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

09:00

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

38,41 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu03 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

10:00

Odessa

Dworzec kolejowy Odessa-Główna, pl. Prywokzalna 2

38,41 
Codziennie
05:15
Czas przejazdu03 h. 00 min

Chersoń

Stacja benzynowa GLUSKO, ul. Polkownyka Kedrowskego 1

08:15

Odessa

Dworzec kolejowy (centralne wejście, odpowiednia kawiarnia Freshline), pl. Prywokzalna 2B

38,42 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu04 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

17:35

Odessa

ОДЕСА,

38,70 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu04 h. 00 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

19:50

Odessa

ОДЕСА,

39,08 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu04 h. 20 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

20:55

Odessa

ОДЕСА,

39,12 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu04 h. 10 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

21:40

Odessa

ОДЕСА,

39,12 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu03 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

05:25

Odessa

Przystanek obok centralny dworca autobusowego, ul. Kolontayiwska 69

39,51 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu06 h. 30 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

08:00

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

39,51 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu04 h. 15 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

05:45

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna, ul. Starosinna 1B

41,48 
Codziennie
01:30
Czas przejazdu03 h. 55 min

Chersoń

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Polkownyka Kedrovskoho 1

05:25

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kolontajiwska 58

41,48 
Popularne kierunki
Z miasta Chersoń
Do miasta Odessa
Do miasta Chersoń
Z miasta Odessa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu