Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Legnica — Chmielnicki

Najlepsza oferta

Poza czw i nie
17:25
Czas przejazdu20 h. 35 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

15:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,00 

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Chmielnicki w 2019 rok

Codziennie
11:00
Czas przejazdu17 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky, Vinnytske szosa 8

130,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,00 
Poza pon i czw
17:25
Czas przejazdu21 h. 25 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

14:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,00 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

130,08 
Poza wto i sob
11:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

133,90 
wto, sob
11:00
Czas przejazdu18 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 5

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

133,90 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu19 h. 30 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

140,00 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu20 h. 30 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN, ul. Jaworzyńska 238

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23

140,10 
Popularne kierunki
Z miasta Legnica
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu