Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Legnica — Chmielnicki w 2018 rok roku

16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 18 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
16:30
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
Czas przejazdu 19 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
09:30
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
Codziennie
16:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvoyage

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, sob
11:00
Czas przejazdu 18 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

05:50
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

130
11:00
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
14:05
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
19:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
20:40
Rzeszów
"Chmielnicki; Ukraina, Chmielnicki"
22:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:50
Szeginie
"Szeginie; Szeginie"
00:10
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
03:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
05:50
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Stetsyk Tarasa V. o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

18.12, 28.12, 29.12, 30.12, 02.01...
16:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

135
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

17.12, 26.12, 27.12, 31.12, 01.01...
16:30
Czas przejazdu 19 h. 50 min
+1 dzień

Legnica

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5

12:20
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

135
16:30
Legnica
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5
18:30
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
20:10
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
21:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:20
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
07:20
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
12:20
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Iveco 391E(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kopansky I.I. FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

06:00
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

141
09:30
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
10:50
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
12:30
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
14:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
15:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
23:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:20
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
03:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
06:00
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Autobus
  • Neoplan 116
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Efremenjuk A.L.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto
09:30
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Legnica

Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238

06:10
+1 dzień

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23

143
09:30
Legnica
Stacja paliw ORLEN; ul. Jaworzyńska 238
06:10
+1 dzień
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kozak Express

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Legnica