Bilety autobusoweKraków - Ostrawa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kraków — Ostrawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto
09:20
Czas przejazdu03 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:20
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
34,65 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Ostrawa w 2022 roku

Codziennie
13:00
Czas przejazdu03 h. 10 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
47,25 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, śro, pią, sob
04:50
Czas przejazdu03 h. 20 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
08:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
50,40 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
W dni powszednie
10:20
Czas przejazdu03 h. 00 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:20
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
50,40 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
07:20
Czas przejazdu02 h. 50 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
10:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
57,75 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, nie
16:00
Czas przejazdu02 h. 25 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:25
Ostrawa
Dworzec kolejowy, ul. Peterkowa 132
62,49 
Przewoźnik: STUDENT AGENCY k.s.
Ocena:
pon, czw, sob
10:30
Czas przejazdu02 h. 45 min
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
13:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
90,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków
Z miasta Ostrawa
Informacje o trasie autobusu Kraków — Ostrawa
7
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 55 min.
Szacowany czas podróży
04:50 — 08:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:00 — 18:25
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
46 — 141 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Bus Kraków - Ostrawa

Codzienne połączenia PKS, bus oraz autobus Kraków – Ostrawa, pozwolą kompleksowo zaplanować podróż i szybko dotrzeć do stolicy regionu morawsko – śląskiego. Na miejscu czeka na Państwa szeroka baza noclegowa, liczne atrakcje turystyczne i architektoniczne: Plan Masaryka, Stary ratusz, Dom Mikeska, Teatr Antonína Dvořáka, obiekty sakralne.

Bilety na przejazd Kraków – Ostrawa dostępne są za pośrednictwem naszej wyszukiwarki – zapraszamy do rezerwacji i zakupu!