Bilety autobusoweOstrawa - Katowice

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ostrawa — Katowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
13:25
Czas przejazdu01 h. 19 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:44
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
17,85 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ostrawa — Katowice w 2022 roku

Poza pią i sob
23:35
Czas przejazdu01 h. 35 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
01:10
+1 dzień
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
22,05 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
11:25
Czas przejazdu01 h. 25 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
12:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
32,55 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
15:25
Czas przejazdu01 h. 19 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
16:44
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
32,55 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, śro, czw, sob
19:55
Czas przejazdu01 h. 30 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
21:25
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
32,55 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu01 h. 20 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
14:50
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
75,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:
Poza śro i czw
00:40
Czas przejazdu02 h. 30 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, wto
18:35
Czas przejazdu01 h. 45 min
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava UAN, ul. Vitkovicka 3083/1
20:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
90,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:
pon, śro, czw
14:30
Czas przejazdu30 min
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil (teren rekreacyjny), trasa D1, 368 km
15:00
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
91,80 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
Poza nie
18:00
Czas przejazdu01 h. 20 min
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil (teren rekreacyjny), trasa D1, 368 km
19:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:
pon, wto, śro, nie
22:15
Czas przejazdu01 h. 40 min
Ostrawa
Stacja paliw Eurooil (teren rekreacyjny), trasa D1, 368 km
23:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
100,00 
Przewoźnik: JORDAN
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Ostrawa
Do miasta Ostrawa
Z miasta Katowice
Informacje o trasie autobusu Ostrawa — Katowice
11
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
00:40 — 03:10
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:35 — 01:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23 — 338 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami