Bilety autobusoweKatowice - Ostrawa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Ostrawa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza pią i sob
02:30
Czas przejazdu01 h. 35 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
04:05
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
22,05 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Ostrawa w 2022 roku

pon, wto
10:35
Czas przejazdu01 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
12:20
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
25,20 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, śro, pią, sob
06:15
Czas przejazdu01 h. 55 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
08:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
28,35 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
W dni powszednie
11:35
Czas przejazdu01 h. 45 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
13:20
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
30,45 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
14:15
Czas przejazdu01 h. 55 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
16:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
32,55 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
08:35
Czas przejazdu01 h. 35 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:10
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
45,15 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, czw, sob
11:50
Czas przejazdu01 h. 25 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
13:15
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
75,00 
Przewoźnik: EUROLINES MADELTRANS-VISIT TOUR
Ocena:
Poza pią i sob
07:30
Czas przejazdu03 h. 05 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
Poza pią i sob
09:40
Czas przejazdu02 h. 55 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
12:35
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava-Svinow, ul. Peterkova 79/5
80,00 
Przewoźnik: LUX-REISEN BIS
Ocena:
pon, wto
08:45
Czas przejazdu01 h. 35 min
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
10:20
Ostrawa
Dworzec autobusowy Ostrava UAN, ul. Vitkovicka 3083/1
90,00 
Przewoźnik: ORION BUS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Ostrawa
Z miasta Ostrawa
Informacje o trasie autobusu Katowice — Ostrawa
10
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 57 min.
Szacowany czas podróży
02:30 — 04:05
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
14:15 — 16:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
46 — 144 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Bus Katowice - Ostrawa

Przygraniczna Ostrawa jest miastem oddalonym o zaledwie 100 km od stolicy województwa śląskiego – Katowic. Bliska odległość zapewnia szybką podróż, a doświadczeni przewoźnicy organizujący przejazdy na trasie Katowice – Ostrawa, dbają o maksymalny komfort klientów.

Przejazd, rezerwacja i zakup biletów Katowice – Ostrawa

Wygodny autobus (lub bus) zabierze Państwa w około godzinną podróż Katowice – Ostrawa. Każdy pojazd spełnia surowe kryteria techniczne, gwarantujące bezpieczną podróż. Podczas przejazdu podróżni mogą korzystać z licznym udogodnień – bezprzewodowego Internetu, telewizji, gniazdek elektrycznych, indywidualnie sterowanego oświetlenia i wielu innych (szczegółowa specyfikacja pojazdu dostępna jest po kontakcie telefonicznym).

Czytelny system rezerwacyjny przedstawi listę dostępnych połączeń i pokieruje przy zakupie biletu i płatności elektronicznej.

W przypadku pytań oddajemy do Państwa dyspozycji BOK Busfor – zapraszamy!