Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Kowel - Kraków

od 94 zł, 22 lis

Rozkład jazdy PKS Kowel – Kraków

20:20
21 lis
w drodze 11 godz. 35 min

Kovel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

06:55
22 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95
20:20
21 lis
Kovel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Luboml
21:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
00:10
Chełm
01:25
Lublin
02:20
Puławy
03:30
Radom
04:55
Kielce
06:55
22 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Setra
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:10
21 lis
w drodze 11 godz. 50 min

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

07:00
22 lis

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

116
20:10
21 lis
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
07:00
22 lis
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Kowel
Z miasta Kraków
Podróż powrotna: