Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowel — Kraków w 2019 rok roku

Codziennie
20:20
10 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

06:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

95,38 
20:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
21:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
21:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:10
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
01:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:20
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
03:30
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
04:55
Kielce
Dworzec autobusowy, ul. Czarnowska 12
06:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 14 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
W poniedziałki
20:10
11 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

07:00
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

110,00 
20:10
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
07:00
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
W poniedziałki
01:30
12 godz. 45 min w drodze

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

13:15

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

139,74 
01:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Kowel
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!