Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Poznań — Kowel w 2019 rok roku

W poniedziałki
11:15
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:15
+1 dzień

Kowel

KOWEL, ul.Warszawska 3b SP WOG

91,80 
11:15
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
01:15
+1 dzień
Kowel
KOWEL, ul.Warszawska 3b SP WOG
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
pon, czw, pią, nie
20:00
15 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

11:00
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

95,38 
20:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
22:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
00:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:00
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
11:00
+1 dzień
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

We wtorki
13:00
14 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

03:40
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

99,78 
13:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
16:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
19:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
22:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:40
+1 dzień
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • UKRAINE. BUS
  • MERCEDES-BENZ
Codziennie
11:15
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Kowel

Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3

102,72 
11:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
23:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:10
+1 dzień
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
11:15
13 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:10
+1 dzień

Kowel

Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3

102,72 
11:05
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
14:15
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:10
+1 dzień
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
13.02, 16.02, 18.02, 20.02, 23.02...
10:00
14 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2

01:15
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

110,06 
10:00
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
13:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
15:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
21:25
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:15
+1 dzień
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Savchuk R.V.
  • Setra
Popularne kierunki
Z miasta Poznań
Do miasta Kowel
Do miasta Poznań
Z miasta Kowel
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!