Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lublin — Kowel

Najlepsza oferta

Poza czw
11:35
Czas przejazdu04 h. 55 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

16:30

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

40,04 

Rozkład jazdy autobusów Lublin — Kowel w 2019 rok

Codziennie
15:55
Czas przejazdu04 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

20:40

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

40,50 
Codziennie
00:50
Czas przejazdu04 h. 10 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:00

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

50,00 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu04 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:10
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

50,00 
Poza wto
20:25
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:10
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

60,00 
Codziennie
20:25
Czas przejazdu05 h. 45 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

02:10
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

60,04 
Codziennie
00:50
Czas przejazdu05 h. 10 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

06:00

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

64,80 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu05 h. 50 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

22:40

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

70,00 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu03 h. 30 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:20
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

71,40 
pon, wto, nie
20:45
Czas przejazdu07 h. 00 min
+1 dzień

Lublin

PKS ul. Tysiąclecia, 6 (kier. Wilno), Lublin

04:45
+1 dzień

Kowel

AS. bul. Lesi Ukrayinky, 42 (z PL), Kowel

72,00 
Codziennie
19:10
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

00:15
+1 dzień

Kowel

Stacja paliw UPG, ul. Warszawska 1

72,90 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu04 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:15
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

73,64 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu05 h. 15 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

22:05

Kowel

Stacja paliw WOG, ul. Varshavska 3

80,00 
Codziennie
22:35
Czas przejazdu05 h. 25 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:00
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

80,00 
Codziennie
22:35
Czas przejazdu06 h. 20 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

04:55
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulwar Lesi Ukrainky 42

80,00 
23.08, 25.08, 30.08, 01.09, 06.09...
00:40
Czas przejazdu04 h. 45 min

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

05:25

Kowel

Przystanek autobusowy Kovelsilmash, ul. Varshavskaya 1

81,00 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu04 h. 15 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:15
+1 dzień

Kowel

Stacja paliw UPG, ul. Warszawska 1

81,60 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:10
+1 dzień

Kowel

Stacja paliw UPG, ul. Warszawska 1

89,10 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu05 h. 10 min
+1 dzień

Lublin

Dworzec autobusowy, al. Tysiąclecia 6

01:10
+1 dzień

Kowel

Stacja paliw WOG, ul. Varshavska 3

89,10 
Popularne kierunki
Z miasta Lublin
Do miasta Kowel
Do miasta Lublin
Z miasta Kowel
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu