Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Kowel w 2019 rok roku

W poniedziałki
16:40
11 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

05:00
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

110,00 
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
05:00
+1 dzień
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • WENCEL TOURIST
Codziennie
16:40
12 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

04:55
+1 dzień

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42

110,00 
16:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:35
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
20:05
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
21:25
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:25
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
23:50
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
04:00
Luboml
Dworzec autobusowy Lyuboml, ul. Vokzalna 36
04:55
+1 dzień
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.T.
  • Setra
  • Oceniono na 3.6 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.6
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kowel
Z miasta Kowel
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!