Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Częstochowa

Najlepsza oferta

pon, śro
20:40
Czas przejazdu01 h. 10 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

21:50

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

14,70 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Częstochowa w 2019 rok roku

pon, wto, pią
08:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

09:15

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

15,75 
Codziennie
20:35
Czas przejazdu01 h. 20 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

21:55

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

16,00 
Codziennie
01:10
Czas przejazdu01 h. 05 min

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

02:15

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

29,40 
pon, wto, śro, pią, sob
02:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Katowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, ul. Wolności 90

03:00

Częstochowa

Częstochowa Hotel Mercure Patria, Orzechowskiego street

68,64 
pon, śro, czw
12:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Katowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, ul. Wolności 90

13:30

Częstochowa

Częstochowa Hotel Mercure Patria, Orzechowskiego street

68,64 
pon, śro, czw
16:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Katowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, ul. Wolności 90

17:30

Częstochowa

Częstochowa Hotel Mercure Patria, Orzechowskiego street

68,64 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Katowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, ul. Wolności 90

19:30

Częstochowa

Częstochowa Hotel Mercure Patria, Orzechowskiego street

68,64 
pon, śro, czw
22:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Katowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice, ul. Wolności 90

23:20

Częstochowa

Częstochowa Hotel Mercure Patria, Orzechowskiego street

68,64 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu