Bilety autobusoweCzęstochowa - Kraków

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Częstochowa — Kraków

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto, sob, nie
04:20
Czas przejazdu02 h. 50 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
07:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
22,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Częstochowa — Kraków w 2020 roku

Codziennie
02:35
Czas przejazdu02 h. 13 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
04:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
25,00 
Przewoźnik: AD Euro-Trans
Autobus: Irizar
Ocena:
Codziennie
02:35
Czas przejazdu02 h. 13 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
04:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
26,25 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Codziennie
05:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
08:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
29,25 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:
Codziennie
11:20
Czas przejazdu02 h. 10 min
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
13:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
29,25 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu02 h. 10 min
Częstochowa
Przystanek, ul. Stanisława Orzechowskiego 13
19:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
29,25 
Przewoźnik: SIGMA BUS
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Informacje o trasie autobusu Częstochowa — Kraków
6
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 17 min.
Szacowany czas podróży
02:35 — 04:48
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:50 — 19:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22 — 58 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami

Autobus Częstochowa – Kraków

Ze względu na duże zapotrzebowanie pasażerów, busy z Częstochowy do Krakowa kursują ze sporą częstotliwością. Kursy oferuje wiele firm, a każdy wśród trzech głównych przewoźników: SIGMA BUS, KAYATRANS i UNIMETAL, ma w rozkładzie co najmniej pięć przejazdów w ciągu dnia.

Jadąc busem z Krakowa do Częstochowy, w bilet możesz zaopatrzyć się online bądź zakupić je w kasach krakowskiego Miejskiego Dworca Autobusowego (MDA), otwartych w godzinach 7:00 – 19:30. Z kolei podróżując na odcinku Częstochowa – Kraków, dalszą trasę, już w obrębie miasta, możesz łatwo kontynuować ze względu na sieć przystanków tramwajowych i autobusowych oplatającą dworzec przy ulicy Bosackiej. Część z nich znajduje się w tunelu pod dworcem kolejowym, do którego przylega krakowskie MDA. Pozostała część tramwajów odjeżdża spod Galerii Krakowskiej, tuż obok przejścia podziemnego prowadzącego do Bramy Floriańskiej, od której większość turystów rozpoczyna eksplorowanie Starego Miasta, kierując się następnie w stronę Kościoła Mariackiego.

W Częstochowie autobusy linii Kraków – Częstochowa zatrzymują się i odjeżdżają z ulicy Orzechowskiego przecinającej teren Dworca PKP. Ze względu na miejsce postoju poza granicami nieczynnego dworca autobusowego, dobrym pomysłem może być rezerwacja biletu online.