Rozkład jazdy PKS Częstochowa – Lwów

13:00
00:10
27 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
110,00
13:00
26 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
14:30
Katowice
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
20:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
00:10
27 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
03:20
27 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
105,72
17:00
26 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:20
27 lis
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", Stryiska Ulica; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
06:50
27 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
84,58
19:00
26 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
21:35
Kielce
22:45
Opatów
00:25
Rzeszów
02:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
06:50
27 lis
Lwów
Stacja kolejowa „Central”, Pałac kwadrat; dom 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
07:00
27 lis
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
80,00
19:00
26 lis
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
07:00
27 lis
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.