Rozkład jazdy PKS Częstochowa – Lwów

06:45
17 sty
17:30
17 sty
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,26
06:45
17 sty
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
07:50
Katowice
09:10
Kraków
10:55
Tarnów
12:10
Rzeszów
13:50
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
17:30
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
06:45
17 sty
17:35
17 sty
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
Kupić za
120,00
06:45
17 sty
Częstochowa
DW.PKS, Aleja Wolności 45/47
17:35
17 sty
Lwów
Dworzec autobusowy №8, Plac Dviejewski; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
17 sty
00:10
18 sty
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
Kupić za
110,00
13:00
17 sty
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
14:30
Katowice
16:15
Kraków
19:00
Rzeszów
20:20
Przemyśl
20:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
00:10
18 sty
Lwów
Dworzec autobusowy "Central", ulica Stryiska; dom 109
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
17 sty
03:20
18 sty
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
Kupić za
95,15
17:00
17 sty
Częstochowa
Dworzec PKS, aleja Wolności 45/47, st 13
17:55
Katowice
19:10
Kraków
21:50
Rzeszów
23:50
Medyka PC (Polska/Ukraina)
03:20
18 sty
Lwów
Przystanek trolejbusowy (w pobliżu AV "Central"), ulica Stryjskaja; dom 109
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lwów
Z miasta Lwów

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.