Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łódź — Częstochowa

Najlepsza oferta

Codziennie
05:30
Czas przejazdu02 h. 00 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

07:30

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

26,25 

Rozkład jazdy autobusów Łódź — Częstochowa w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, pią, sob
15:00
Czas przejazdu01 h. 55 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

16:55

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

26,25 
Codziennie
02:20
Czas przejazdu02 h. 00 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

04:20

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

27,00 
W poniedziałki
04:20
Czas przejazdu05 h. 00 min

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

04:20

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

27,00 
Codziennie
23:30
Czas przejazdu01 h. 40 min
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, plac Bronisława Sałacińskiego 1

01:10
+1 dzień

Częstochowa

Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47

31,50 
Popularne kierunki
Z miasta Łódź
Do miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu