Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweCzęstochowa – Katowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Częstochowa — Katowice

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, czw
01:35
Czas przejazdu55 min
Częstochowa
Centrum handlowe Jagiellonczycy, al. Wojska Polskiego
02:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
12,60 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Częstochowa — Katowice w 2020 roku

Poza śro i czw
04:20
Czas przejazdu01 h. 20 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
05:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
16,00 
Przewoźnik: VOYAGER TRANSPORT
Ocena:
Codziennie
02:35
Czas przejazdu01 h. 05 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
03:40
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
17,85 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
pon, wto, śro, nie
05:35
Czas przejazdu01 h. 10 min
Częstochowa
Dworzec autobusowy, al. Wolności 45/47
06:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi
24,15 
Przewoźnik: Leo Express
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Katowice
Z miasta Katowice

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu