Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerkasy — Katowice

Najlepsza oferta

pon, wto, czw, sob
10:00
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Czerkasy

Smilyanska 97 (przy ATB), Czerkasy

07:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

150,00 

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Katowice w 2019 roku

pon, śro
03:30
Czas przejazdu22 h. 40 min
+1 dzień

Czerkasy

ul. W. Lozheshnikova 7, Czerkasy

01:10
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

180,00 
pon, śro, sob
15:45
Czas przejazdu24 h. 10 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:55
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

181,00 
wto, czw, sob, nie
10:00
Czas przejazdu21 h. 00 min
+1 dzień

Czerkasy

Przystanek (w poblizu sklepu ATB), ul. Smilyanska 97

07:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

188,07 
pią, nie
06:30
Czas przejazdu20 h. 25 min
+1 dzień

Czerkasy

Departament Statystyki (skrzyżowanie ulicy Gogola i Dashkowicza), ul. Dashkovicza 39

02:55
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

206,05 
W środy
03:30
Czas przejazdu21 h. 30 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

01:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

210,96 
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Katowice
Do miasta Czerkasy
Z miasta Katowice
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu