Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Czerkasy w 2018 rok roku

08:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 24 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
07:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 34 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
15:15
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 23 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
08:00
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 25 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293

170
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
10:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu 24 h. 10 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

14:40
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A

170
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
14:40
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LAT LINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
07:00
Czas przejazdu 34 h. 30 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

174
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
08:45
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:25
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
10:05
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

We wtorki
15:15
Czas przejazdu 23 h. 45 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

15:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

183
15:15
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
17:45
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
00:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:50
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
06:05
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Stacja benzynowa WOG; trasa M-06"
08:45
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
10:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
15:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool T916 ASTRON
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vilartrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:00
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

10:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293

189
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
11:30
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
13:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
23:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
06:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
10:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnyk O.M. FOP
  • Oceniono na 3.9 z 5
    Na podstawie 17 opinii
  • Punktualność
    4.1
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Czerkasy
Do miasta Wrocław
Z miasta Czerkasy