Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wrocław — Czerkasy w 2019 rok roku

pon, śro, sob
13:30
24 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:40
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

144,50 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:40
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LAT LINES
pon, wto, czw, sob
13:30
25 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

14:40
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

157,78 
13:30
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
14:40
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
16:30
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:10
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:35
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
03:00
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
04:30
Brody
Przystanek, ul. Pryvokzalna 2
05:35
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:30
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
14:40
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LIS-AVTO-TRANS
  • Neoplan 116

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:00
25 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

170,00 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
10:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
wto, czw, nie
07:00
34 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

172,13 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
08:45
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:25
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
14:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
16:05
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
16:30
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
07:00
33 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

177,48 
07:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
wto, nie
15:15
23 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

15:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

180,74 
15:05
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
17:45
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:05
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Stacja benzynowa WOG, trasa M-06
08:45
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
10:55
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
15:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Vilartrans
  • Van Hool T916 ASTRON

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
08:00
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

10:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

186,47 
08:00
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
11:30
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 20 opinii
  • Punktualność
    4.2
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Popularne kierunki
Z miasta Wrocław
Do miasta Czerkasy
Do miasta Wrocław
Z miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży