Rozkład jazdy PKS Warszawa – Czerkasy

11:40
24 kwi
07:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
07:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
09:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
09:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
10:00
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Cherkassy-3", ulica Gogola; dom 293
Kupić za
126,72
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
Kijów
10:00
25 kwi
Czerkasy
Dworzec autobusowy "Cherkassy-3", ulica Gogola; dom 293
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
10:10
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Cherkassy-3", ulica Gogola; dom 293
Kupić za
150,00
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:10
Czerkasy
10:10
25 kwi
Czerkasy
Dworzec autobusowy "Cherkassy-3", ulica Gogola; dom 293
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
10:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
10:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
120,23
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
10:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
24 kwi
11:00
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Dworzec autobusowy "Cherkassy-2", ulica Władimira Łużeniewicza; dom 7
Kupić za
117,08
17:20
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
23:30
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
23:30
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
Kijów
11:00
25 kwi
Czerkasy
Dworzec autobusowy "Cherkassy-2", ulica Władimira Łużeniewicza; dom 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
24 kwi
11:05
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
AS-2, ul. V. Lozheshnikova 7, obok Dw. PKP
Kupić za
115,00
17:20
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:05
25 kwi
Czerkasy
AS-2, ul. V. Lozheshnikova 7, obok Dw. PKP
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
11:30
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:30
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
11:30
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:30
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Neoplan, I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
118,11
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Neoplan, I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
115,91
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, I-VAN60
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
118,11
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:50
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
118,11
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
145,31
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
14:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
120,23
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
123,96
16:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
11:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
154,43
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:40
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
115,70
15:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
Kijów
11:00
Perejesław Chmielnicki
12:55
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
145,31
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
14:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
144,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
120,23
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
123,96
16:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:20
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
114,43
17:20
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
134,43
16:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
122,43
15:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
24 kwi
12:55
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
, stop "Station Square"
Kupić za
154,43
14:00
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:55
25 kwi
Czerkasy
, stop "Station Square"
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
11:40
24 kwi
13:40
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
11:40
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:40
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
24 kwi
13:40
25 kwi
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
Kupić za
140,11
13:30
24 kwi
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:40
25 kwi
Czerkasy
PKS „Nowy”, Smelyanskaya Ulica; 166a domu
  • Autobus
  • Setra,