Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Czerkasy w 2018 rok roku

16:50
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 20 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 17.12, 05.01, 07.01, 09.01...
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 21 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
17:30
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
14:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
21:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
21:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
21:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 18 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:10+1 dzień
Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
21:05
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 24.12...
17:20
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
17:25
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 21.12, 23.12...
15.12, 17.12, 05.01, 07.01, 09.01...
16:50
Czas przejazdu 20 h. 05 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A

131
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
23:05
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
01:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
09:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
12:55
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
17:30
Czas przejazdu 21 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:25
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

138
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
17:30
Czas przejazdu 21 h. 55 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

15:25
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

138
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
00:45
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
03:30
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
17:30
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

138
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
17:30
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

140
17:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293

145
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
23:25
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
00:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
06:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
10:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnyk O.M. FOP
  • Oceniono na 4.0 z 5
    Na podstawie 12 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
pon, wto
14:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293

150
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
21:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

160
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
05:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Oceniono na 3.2 z 5
    Na podstawie 24 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.0
Przez cały dzień
17:20
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

160
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
23:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:10
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
03:05
Sarny
"Dworzec autobusowy Sarny; ul. Belgorodska 39"
05:30
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
08:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
09:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
11:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vasylkivtransauto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
21:00
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A

174
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
03:05
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
05:50
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:25
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:45
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lidertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu 18 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

202
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • EOS-200
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ "Лідертранс"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

24.12...
21:05
Czas przejazdu 19 h. 10 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

16:15
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

232
21:05
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
23:20
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
05:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
07:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
09:05
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
10:30
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
13:20
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demiivska; prospekt Nauky 1/2"
16:15
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
17:20
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

232
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
01:10
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
03:05
Sarny
"Dworzec autobusowy Sarny; ul. Belgorodska 39"
05:30
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
08:05
Kijów
"Restauracja Drova; pl. Vokzalna 2"
09:00
Kijów
"Restauracja Drova; pl. Vokzalna 2"
11:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Oceniono na 2.2 z 5
    Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2.0
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    1.8
19.12, 21.12, 23.12...
17:25
Czas przejazdu 17 h. 35 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

11:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

305
17:25
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
23:30
Uściług
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
23:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Czerkasy; Ukraina, Czerkaski"
01:10
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
03:05
Sarny
"Dworzec autobusowy Sarny; ul. Belgorodska 39"
05:30
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
08:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vasylkivtransauto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Czerkasy
Do miasta Warszawa
Z miasta Czerkasy