Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Czerkasy w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, sob
16:50
19 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

112,20 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
12:55
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TKL Transport Osobowy
27.03, 29.03, 31.03...
16:50
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:55
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

131,82 
16:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:05
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
01:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
03:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
09:30
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
12:55
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
17:30
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:25
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

139,14 
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
wto, czw, nie
17:30
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

17:30
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

139,14 
17:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
14:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
16:05
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
16:30
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
17:30
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
pon, śro, pią
17:30
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:25
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

139,14 
17:15
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
03:30
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3
  • Stan techniczny
    3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
17:20
16 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:05
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

142,80 
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
11:05
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • PP VASILKIVTRANSAVTO
Codziennie
14:00
20 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

146,46 
13:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
23:25
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
00:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
04:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
06:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
10:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 4 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
Codziennie
17:20
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

146,46 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
21:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
23:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
03:05
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
05:30
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
08:05
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
11:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
Codziennie
17:20
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:00
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

146,46 
16:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
01:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
03:05
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
05:30
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
08:05
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
11:00
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Oceniono na 2.2 z 5Na podstawie 5 opinii
  • Punktualność
    2
  • Stan techniczny
    2.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    2.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    1.8
27.03, 31.03, 02.04, 06.04, 10.04...
21:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

146,46 
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
03:05
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
13:15
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
14:00
19 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

150,00 
14:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
10:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
Codziennie
21:00
18 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

161,11 
20:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
23:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:10
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Czerkasy, Ukraina, Czerkaski
05:50
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
10:25
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
  • Oceniono na 3.2 z 5Na podstawie 24 opinii
  • Punktualność
    3.1
  • Stan techniczny
    3.3
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3
pon, czw
21:10
18 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:10
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

163,05 
21:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
16:10
+1 dzień
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "Лідертранс"
  • EOS-200
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Czerkasy
Do miasta Warszawa
Z miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży