Bilety autobusowe

Warszawa - Czerkasy

od 100 zł, 20 wrz

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Czerkasy

00:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

01:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
00:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
01:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
21 wrz
w drodze 25 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:40
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
00:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:40
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

02:40
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
02:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
02:40
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
21 wrz
w drodze 25 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:10
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
00:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:10
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
21 wrz
w drodze 24 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:10
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
02:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:10
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
21 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
00:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
21 wrz
w drodze 24 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

03:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
02:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:30
21 wrz
w drodze 27 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:25
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
00:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:25
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
21 wrz
w drodze 26 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

05:25
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
02:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
05:25
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
02:00
21 wrz
w drodze 28 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
02:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 19 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 21 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 19 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:00
22 wrz

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

140
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:40
Lublin
18:20
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
23:25
Łuck
00:45
Równe
04:00
Żytomierz
06:30
Kijów
10:00
22 wrz
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 22 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:50
22 wrz

Czerkasy

,

141
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 20 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:50
22 wrz

Czerkasy

,

141
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

136
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

10:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

130
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
10:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 16 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:00
22 wrz

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

119
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:55
Lublin
21:40
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
01:10
Kowel
03:05
Sarny
05:30
Korosteń
08:05
Kijów
09:00
Kijów
11:00
22 wrz
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 22 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:30
22 wrz

Czerkasy

,

141
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:30
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 21 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:30
22 wrz

Czerkasy

,

141
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:30
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:50
22 wrz

Czerkasy

,

141
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, I-VAN60
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 21 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:50
22 wrz

Czerkasy

,

141
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, I-VAN60
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:50
22 wrz

Czerkasy

,

125
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Neoplan, I-VAN60
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:50
22 wrz

Czerkasy

,

119
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:50
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, I-VAN60
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 23 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

168
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 20 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
14:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

136
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

130
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 wrz
w drodze 18 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
16:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

142
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 17 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

146
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
21 wrz
w drodze 20 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

118
15:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:25
Radom
19:25
Lublin
23:50
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
01:05
Włodzimierz Wołyński
02:30
Łuck
03:50
Równe
07:00
Żytomierz
09:30
Kijów
11:00
Perejesław Chmielnicki
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 24 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

168
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 21 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
14:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

136
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

130
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 wrz
w drodze 19 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
16:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

142
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 18 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

146
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
12:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
21 wrz
w drodze 25 godz. 00 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

141
11:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 23 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

141
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

157
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Neoplan, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 22 godz. 10 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

141
14:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

125
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Neoplan, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

119
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

122
16:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

131
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:40
22 wrz

Czerkasy

,

134
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:40
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Mercedes Travego, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 23 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

168
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 22 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
14:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

136
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

130
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 wrz
w drodze 20 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
16:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

142
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 19 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

146
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
21 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

112
18:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
21 wrz
w drodze 18 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

112
18:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 23 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

168
14:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
21 wrz
w drodze 23 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

152
14:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

136
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:00
21 wrz
w drodze 22 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

130
15:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Neoplan 1116/3, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:40
21 wrz
w drodze 22 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
15:40
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Van Hool 915(free), Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
21 wrz
w drodze 21 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
16:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Setra, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

142
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

126
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:20
21 wrz
w drodze 20 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

146
17:20
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes Travego, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
21 wrz
w drodze 19 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

112
18:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
21 wrz
w drodze 19 godz. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

112
18:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • Mercedes, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

147
20:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
21 wrz
w drodze 17 godz. 55 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:55
22 wrz

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

133
20:00
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:55
22 wrz
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
  • Autobus
  • NEOPLAN Tourliner, Mercedes Sprinter(CB)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
21 wrz
w drodze 24 godz. 50 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:20
22 wrz

Czerkasy

,

141
13:30
21 wrz
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:20
22 wrz
Czerkasy
,
  • Autobus
  • Setra, VANGOOL-45
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
21 wrz
w drodze 24 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:20
22 wrz

Czerkasy

,

157
14:00
21 wrz