Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Łódź w 2019 rok roku

Codziennie
07:00
21 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

04:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

130,10 
07:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
10:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
16:10
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
17:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:15
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
01:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Melnik O.M.
  • Neoplan
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 10 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.1
21.03, 23.03, 25.03, 27.03, 29.03...
11:00
17 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

04:40
+1 dzień

Łódź

Przystanek, ul. Smugowa 30/32

144,55 
10:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:55
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
16:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
21:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
21:30
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
04:40
+1 dzień
Łódź
Przystanek, ul. Smugowa 30/32
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans
  • Van Hool 915(free)
W dni powszednie
07:15
21 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293

04:10
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

150,00 
07:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3, ul. Gogolia 293
04:10
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS
wto, pią, nie
14:05
22 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,78 
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, czw, sob
15:45
22 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,78 
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W środy
15:45
22 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

151,78 
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejasław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W dni powszednie
07:00
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

04:00
+1 dzień

Łódź

ЛОДЗЬ АС"ЛОДЗЬ", null

155,14 
07:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A
04:00
+1 dzień
Łódź
ЛОДЗЬ АС"ЛОДЗЬ", null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • МЕЛЬНИК О.М. ФОП
  • ЮТОНГ-46
21.03, 25.03, 29.03, 31.03...
08:30
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

159,01 
08:20
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
11:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lidertrans
  • EOS E-200 COACH
Codziennie
10:45
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55

159,01 
10:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska, ul. Karolewska 55
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Bakal S.V.
  • Van Hool EOS coach 233-Z

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
10:45
19 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

159,01 
10:40
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
17:20
Korosteń
Stacja benzynowa Faktor, shose E373
19:25
Sarny
Dworzec autobusowy Sarny, ul. Belgorodska 39
21:10
Kowel
Stacja benzynowa WOG, ul. Varshavska 3
22:40
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:05
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:10
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
06:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VASILKOVTRANSAVTO
  • Van Hool EOS coach 233-Z
W poniedziałki
08:30
21 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

172,32 
08:30
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy, ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТОВ "Лідертранс"
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Codziennie
08:30
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

173,47 
08:20
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
11:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:40
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:05
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
15:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:30
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Łódź, Polska, Łódzkie
00:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
02:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit
  • Van Hool EOS
W poniedziałki
15:45
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

ЧЕРКАСИ: Черкаси АС-2, вул. Вол. Ложешнікова, 7 (колишня Крупської, 7)

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

180,01 
15:45
Czerkasy
ЧЕРКАСИ: Черкаси АС-2, вул. Вол. Ложешнікова, 7 (колишня Крупської, 7)
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • "Ковельське АТП" ТДВ
  • Bova49 seats
W dni powszednie
10:45
20 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:20
+1 dzień

Łódź

ЛОДЗЬ АС"ЛОДЗЬ", null

189,48 
10:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
06:20
+1 dzień
Łódź
ЛОДЗЬ АС"ЛОДЗЬ", null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ВАСИЛЬКІВТРАНСАВТО"ПП
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Łódź
Do miasta Czerkasy
Z miasta Łódź
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży