Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Łódź w 2018 rok roku

11:00
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 17 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40+1 dzień
Przystanek; ul. Smugowa 30/32
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
07:00
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:15
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
Czas przejazdu 21 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
15:45
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 22 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
15:45
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 22 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
14:05
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 22 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
14:05
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 23 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:30
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:45
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 19 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
10:45
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
Czas przejazdu 19 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
08:30
Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
11:00
Czas przejazdu 17 h. 40 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

04:40
+1 dzień

Łódź

Przystanek; ul. Smugowa 30/32

109
11:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
16:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
18:55
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
20:05
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
21:10
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
21:30
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:40
+1 dzień
Łódź
Przystanek; ul. Smugowa 30/32
  • Autobus
  • Van Hool 915(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mayavtotrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A

04:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

131
07:00
Czerkasy
Dworzec autobusowy Nowy; ul. Smilianska 166A
10:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
16:10
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
17:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:15
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
01:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
04:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Melnyk O.M. FOP
  • Oceniono na 3.6 z 5
    Na podstawie 9 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
pon, wto, śro
07:15
Czas przejazdu 21 h. 55 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293

04:10
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

150
07:15
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-3; ul. Gogolia 293
04:10
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • NADIYA BUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
15:45
Czas przejazdu 22 h. 55 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

153
15:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
15:45
Czas przejazdu 22 h. 55 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

153
15:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
07:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
14:05
Czas przejazdu 22 h. 40 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

153
14:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:05
Czas przejazdu 23 h. 40 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227

156
14:05
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
08:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

174
08:30
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
11:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Łódź; Polska, Łódzkie"
00:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:45
Czas przejazdu 19 h. 35 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55

174
10:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:20
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
19:25
Sarny
"Dworzec autobusowy Sarny; ul. Belgorodska 39"
21:10
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
01:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec Kolejowy Łódź Kaliska; ul. Karolewska 55
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtotranzit

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
10:45
Czas przejazdu 19 h. 35 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

06:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

174
10:45
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
13:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
17:20
Korosteń
"Stacja benzynowa Faktor; shose E373"
19:25
Sarny
"Dworzec autobusowy Sarny; ul. Belgorodska 39"
21:10
Kowel
"Stacja benzynowa WOG; ul. Varshavska 3"
22:40
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
22:40
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
22:35
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
22:35
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
01:05
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
04:10
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
06:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Vasylkivtransauto

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

15.12, 17.12, 19.12, 21.12, 23.12...
08:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1

05:00
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205

182
08:30
Czerkasy
Dworzec kolejowy Czerkasy; ul. Volodymyra Lozheshnykova 1
11:10
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
11:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:05
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
15:30
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:20
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:30
Yagodin KPP(Ukraine/Poland)
"Yagodin KPP(Ukraine/Poland); Yagodin KPP(Ukraine/Poland)"
00:00
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
02:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
05:00
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205
  • Autobus
  • EOS E-200 COACH
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lidertrans

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Łódź
Do miasta Czerkasy
Z miasta Łódź