Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Katowice — Czerkasy

Najlepsza oferta

pon, śro, pią, sob
16:40
Czas przejazdu20 h. 35 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:15
+1 dzień

Czerkasy

Smilyanska 97 (przy ATB), Czerkasy

165,00 

Rozkład jazdy autobusów Katowice — Czerkasy w 2019 roku

W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

180,00 
W poniedziałki
21:50
Czas przejazdu20 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:40
+1 dzień

Czerkasy

ul. W. Lozheshnikova 7, Czerkasy

180,00 
pon, czw, sob
12:55
Czas przejazdu25 h. 30 min
+1 dzień

Katowice

Przystanek, ul. Piotra Skargi 8

15:25
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

181,00 
pon, wto, czw, sob
16:40
Czas przejazdu22 h. 00 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

14:40
+1 dzień

Czerkasy

Przystanek (w poblizu sklepu ATB), ul. Smilyanska 97

196,24 
W piątki
15:30
Czas przejazdu21 h. 50 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

13:20
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

237,13 
W niedziele
21:50
Czas przejazdu21 h. 55 min
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

19:45
+1 dzień

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

237,13 
Popularne kierunki
Z miasta Katowice
Do miasta Czerkasy
Do miasta Katowice
Z miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu