Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Żytomierz — Łuck

Najlepsza oferta

wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu03 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

26,90 

Rozkład jazdy autobusów Żytomierz — Łuck w 2019 rok roku

Codziennie
13:15
Czas przejazdu04 h. 35 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

17:50

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

26,97 
Codziennie
23:50
Czas przejazdu04 h. 35 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

04:25
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

26,97 
wto, pią, nie
21:10
Czas przejazdu03 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

27,37 
Codziennie
21:10
Czas przejazdu03 h. 45 min
+1 dzień

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

00:55
+1 dzień

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

27,37 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu04 h. 20 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

35,31 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu04 h. 20 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

22:20

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

35,31 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu06 h. 05 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:45

Łuck

ЛУЦЬК,

41,61 
25.05, 26.05, 30.05, 31.05, 04.06...
10:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Żytomierz

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93

13:55

Łuck

Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39

45,70 
Popularne kierunki
Do miasta Łuck
Z miasta Łuck
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu