Rozkład jazdy PKS Łuck – Opole

01:05
28 lip
11:00
28 lip
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
142,35
01:05
28 lip
Lutsk
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
08:55
Puławy
11:00
28 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
01:05
28 lip
18:20
28 lip
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
179,81
01:05
28 lip
Lutsk
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
17:40
Strzelce Opolskie
18:20
28 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
20:50
28 lip
11:50
29 lip
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
127,37
20:50
28 lip
Lutsk
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
21:50
Włodzimierz Wołyński
23:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
00:20
Hrubieszów
01:20
Zamość
02:40
Janów Lubelski
04:25
Rzeszów
06:10
Tarnów
07:55
Kraków
09:40
Katowice
11:50
29 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Łuck – Opole

01:05
28 lip
18:20
28 lip
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
Kupić za
179,81
01:05
28 lip
Lutsk
Dworzec autobusowy-1 "Lutsk", ulica Konyakina; dom 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
17:40
Strzelce Opolskie
18:20
28 lip
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Łuck
Do miasta Opole
Do miasta Łuck
Z miasta Opole
Odwrotny kierunek: