Rozkład jazdy PKS Opole – Łuck

09:20
04:40
22 lis
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
159,90
09:20
21 lis
Opole
PKS „Opole”, ulice na 1 maja; dom 4
10:35
Gliwice
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)
03:10
Nowowołyńsk
04:40
22 lis
Lutsk
Stacja-1 autobus „Luck”, Konyakina Ulica; dom 39
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Opole
Do miasta Łuck
Do miasta Opole
Z miasta Łuck

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.