Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
31.03.17801

Krążymy po Europie z Busfor - z Polski na Ukrainę

Ukraina

Nowy kierunek w kalejdoskopie podróży Busfor.pl to Ukraina. Na podstawie Lwowa, Kijowa i Odessy opowiemy na co zwrócić uwagę w tym gościnnym państwie.

Poznaj detale Lwowa

Lwów

Spacerowych tras Lwowa nie sposób zliczyć. W tym mieście o zapachu kawy, chronionym przez 4500 lwów, istnieje szczególne odniesienie do detali - znajdziemy tu zatem ręcznie robioną czekoladę, piwo z muzeum, kawę z … kopalni, a mięso - z restauracji sprawiedliwości.

Dowiedz się dlaczego jabłka w kaplicy Boimów są pod specjalną ochroną i jakie tajemnice kryje Dom Legend. Żeby rozkoszować się widokiem panoramy miasta, wejdź na 408 stopni miejskiego ratusza albo Górę Zamkową.

  • Bilety Warszawa - Lwów od 45,99 zł
  • Bilety Łódź - Lwów od 90,85 zł
  • Bilety Kraków - Lwów od 60,14 zł


Zobacz inną stronę Kijowa

Kijów

Przespaceruj się po przytulnych, kijowskich podwórkach: dom-studnia, różowe żyrafy, ptaki-pamiątki inteligencji, koty w Alei Pejzażowej, stare wrony na Rejtarskiej… Łap słońce odbijające się od złoconych dachów świątyń i dowiedz się dlaczego na cerkwi Andrzeja już nie ma dzwonów.

Spróbuj także znakomitej kijowskiej perepiczki i lodów ‘Chrieszatik’ oraz upewnij się, że ukraińska stolica to nie tylko głośny megalopolis, ale także ciche, dawne miasto z własnymi tradycjami i sekretami.

  • Bilety Warszawa - Kijów od 87,83 zł
  • Bilety Łódź - Kijów od 98,43 zł
  • Bilety Kraków - Kijów od 90,86 zł


Oddychać morskim powietrzem w Odessie

Odesa

Jeśli tylko zabłądzisz w Odessie, bezpłatnie zobaczysz całe piękno tego miasta. Nowicjusze powinni zacząć wędrówkę od centrum, skierować się w stronę ulicy Deribasowskiej, a następnie iść Bulwarem Nadmorskim, zejść i wejść na Schody Patiomkinowskie i kontynuować spacer do portu morskiego.

Oddychaj morskim powietrzem i nakarm mewy, towarzyszące zachodom słońca na plażach. Mapa w telefonie i turystyczny nastrój podpowiedzą dalszą trasę wycieczki, a nowe znajomości okażą się świetną okazją do spacerów.

  • Bilety Warszawa - Odesa od 118,11 zł
  • Bilety Łódź - Odesa od 167,55 zł
  • Bilety Kraków - Odesa od 132,71 zł

Ukraina radośnie wita gości i każda miejscowość może zaskoczyć turystę czymś innym. Urozmaicić swoje wyobrażenia o ukraińskiej duszy można także w innych miastach - na przykład w Tarnopolu , Kropywnyckim (Kirowohradzie) czy Łucku.

Podróże z Busfor nie kończą się!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów