Moje bilety
Obsługa klienta
Pomoc
Regulamin
O nas
Kontakt
Przewoźnicy
Agencje
31.03.171083

Krążymy po Europie z Busfor - z Polski na Ukrainę

Ukraina

Nowy kierunek w kalejdoskopie podróży Busfor.pl to Ukraina. Na podstawie Lwowa, Kijowa i Odessy opowiemy na co zwrócić uwagę w tym gościnnym państwie.

Poznaj detale Lwowa

Lwów

Spacerowych tras Lwowa nie sposób zliczyć. W tym mieście o zapachu kawy, chronionym przez 4500 lwów, istnieje szczególne odniesienie do detali - znajdziemy tu zatem ręcznie robioną czekoladę, piwo z muzeum, kawę z … kopalni, a mięso - z restauracji sprawiedliwości.

Dowiedz się dlaczego jabłka w kaplicy Boimów są pod specjalną ochroną i jakie tajemnice kryje Dom Legend. Żeby rozkoszować się widokiem panoramy miasta, wejdź na 408 stopni miejskiego ratusza albo Górę Zamkową.


Zobacz inną stronę Kijowa

Kijów

Przespaceruj się po przytulnych, kijowskich podwórkach: dom-studnia, różowe żyrafy, ptaki-pamiątki inteligencji, koty w Alei Pejzażowej, stare wrony na Rejtarskiej… Łap słońce odbijające się od złoconych dachów świątyń i dowiedz się dlaczego na cerkwi Andrzeja już nie ma dzwonów.

Spróbuj także znakomitej kijowskiej perepiczki i lodów ‘Chrieszatik’ oraz upewnij się, że ukraińska stolica to nie tylko głośny megalopolis, ale także ciche, dawne miasto z własnymi tradycjami i sekretami.


Oddychać morskim powietrzem w Odessie

Odesa

Jeśli tylko zabłądzisz w Odessie, bezpłatnie zobaczysz całe piękno tego miasta. Nowicjusze powinni zacząć wędrówkę od centrum, skierować się w stronę ulicy Deribasowskiej, a następnie iść Bulwarem Nadmorskim, zejść i wejść na Schody Patiomkinowskie i kontynuować spacer do portu morskiego.

Oddychaj morskim powietrzem i nakarm mewy, towarzyszące zachodom słońca na plażach. Mapa w telefonie i turystyczny nastrój podpowiedzą dalszą trasę wycieczki, a nowe znajomości okażą się świetną okazją do spacerów.

Ukraina radośnie wita gości i każda miejscowość może zaskoczyć turystę czymś innym. Urozmaicić swoje wyobrażenia o ukraińskiej duszy można także w innych miastach - na przykład w Tarnopolu , Kropywnyckim (Kirowohradzie) czy Łucku.

Podróże z Busfor nie kończą się!

Oferujemy bezpłatne porady w zakresie korzystnych podróży zagranicznych i po Polsce. Chcesz je otrzymywać?

Zapisz się do naszego newslettera, żeby jako pierwszy otrzymywać oferty, nowości i rabaty od BUSFOR

    
183193
subskrybentów