Rozkład jazdy PKS Warszawa – Sanok

13:30
14 sie
20:14
14 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Sanok, Dworzec Kolejowy
Kupić za
73,50
13:30
14 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:06
Radom
15:13
Radom
16:30
Ostrowiec Świętokrzyski
16:45
Opatów
17:47
Nowa Dęba
18:07
Kolbuszowa
18:41
Rzeszów
18:51
Boguchwała
19:01
Babica Kolonia
19:14
Niebylec
19:21
Lutcza
19:26
Domaradz
19:33
Blizne
19:38
Stara Wieś
19:46
Brzozów
19:50
Humniska
19:54
Grabownica
20:08
Sanok
20:11
Sanok
20:14
14 sie
Sanok
Sanok, Dworzec Kolejowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Sanok
Do miasta Warszawa
Z miasta Sanok