Bilety autobusowe

Sanok - Kraków

od 34 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Sanok – Kraków

03:06
21 paź
w drodze 03 godz. 49 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

06:55
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
03:06
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
06:55
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:03
21 paź
w drodze 03 godz. 52 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

06:55
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
03:03
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
06:55
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
03:00
21 paź
w drodze 03 godz. 55 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

06:55
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
03:00
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
06:55
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:51
21 paź
w drodze 03 godz. 49 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

10:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
06:51
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
10:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:48
21 paź
w drodze 03 godz. 52 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

10:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
06:48
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
10:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
06:45
21 paź
w drodze 03 godz. 55 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

10:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
06:45
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
10:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:36
21 paź
w drodze 04 godz. 04 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

14:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
10:36
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
14:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:33
21 paź
w drodze 04 godz. 07 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

14:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
10:33
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
14:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
21 paź
w drodze 04 godz. 10 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

14:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
10:30
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
14:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:01
21 paź
w drodze 04 godz. 47 min

Sanok

Przystanek "Sanok", ulica Dworcowa

14:48
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

38
10:01
21 paź
Sanok
Przystanek "Sanok", ulica Dworcowa
10:39
Rymanów-Zdrój
10:45
Rymanów
10:59
Iwonicz-Zdrój
11:11
Miejsce Piastowe
11:22
Krosno
11:51
Jasło
12:14
Brzostek
12:33
ulica Legionów
14:48
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:31
21 paź
w drodze 04 godz. 09 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

16:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
12:31
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
16:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:28
21 paź
w drodze 04 godz. 12 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

16:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
12:28
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
16:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:25
21 paź
w drodze 04 godz. 15 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

16:40
21 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
12:25
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
16:40
21 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:06
21 paź
w drodze 03 godz. 34 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

00:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
21:06
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
00:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:03
21 paź
w drodze 03 godz. 37 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

00:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
21:03
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
00:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
21 paź
w drodze 03 godz. 40 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

00:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
21:00
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
00:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:56
21 paź
w drodze 03 godz. 44 min

Sanok

SANOK ul. Krakowska , Dabrówka

03:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
23:56
21 paź
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
03:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:53
21 paź
w drodze 03 godz. 47 min

Sanok

SANOK ul. Staszica (ALFA)

03:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
23:53
21 paź
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
03:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
21 paź
w drodze 03 godz. 50 min

Sanok

Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38

03:40
22 paź

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

35
23:50
21 paź
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
03:40
22 paź
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Sanok
Z miasta Kraków