Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sanok — Kraków

Najlepsza oferta

W poniedziałki
12:31
Czas przejazdu04 h. 09 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
26,50 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Sanok — Kraków w 2019 roku

pon, śro
12:25
Czas przejazdu04 h. 15 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
26,50 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, śro
12:28
Czas przejazdu04 h. 12 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
26,50 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
10:01
Czas przejazdu04 h. 47 min
Sanok
Przystanek, ul. Dworcowa
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
37,13 
Przewoźnik: TravelPL
Autobus: Van Hool 2(free)
Ocena:
W poniedziałki
17:17
Czas przejazdu03 h. 48 min
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
21:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
38,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
pon, pią
03:00
Czas przejazdu03 h. 55 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
06:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
03:03
Czas przejazdu03 h. 52 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
06:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, pią
03:06
Czas przejazdu03 h. 49 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
06:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu03 h. 55 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
10:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:48
Czas przejazdu03 h. 52 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
10:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
06:51
Czas przejazdu03 h. 49 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
10:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, pią
10:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
10:33
Czas przejazdu04 h. 07 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, pią
10:36
Czas przejazdu04 h. 04 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 10 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
16:33
Czas przejazdu04 h. 07 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, pią
16:36
Czas przejazdu04 h. 04 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
20:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu03 h. 40 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
00:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
21:03
Czas przejazdu03 h. 37 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
00:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
21:06
Czas przejazdu03 h. 34 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
00:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
23:50
Czas przejazdu03 h. 50 min
Sanok
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 4
03:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
23:53
Czas przejazdu03 h. 47 min
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA), Sanok
03:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
pon, pią
23:56
Czas przejazdu03 h. 44 min
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dąbrówka, Sanok
03:40
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
40,28 
Przewoźnik: Neobus
Ocena:
Codziennie
05:17
Czas przejazdu03 h. 48 min
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
09:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
43,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
Codziennie
07:17
Czas przejazdu03 h. 48 min
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
11:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
43,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
Codziennie
10:17
Czas przejazdu03 h. 48 min
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
14:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
43,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
Codziennie
14:57
Czas przejazdu03 h. 48 min
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
18:45
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
43,00 
Przewoźnik: SAN-BUS
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Z miasta Kraków
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu