Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Sanok — Kraków w 2018 rok roku

10:01
Przystanek; ulica Dworcowa
Czas przejazdu 04 h. 47 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:48
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:01
Czas przejazdu 04 h. 47 min

Sanok

Przystanek; ulica Dworcowa

14:48

Kraków

Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18

38
10:01
Sanok
Przystanek; ulica Dworcowa
10:39
Rymanów-Zdrój
"Posada Górna; ulica Zdrojowa"
10:45
Rymanów
"Przystanek; ul. Rynek"
10:59
Iwonicz-Zdrój
"Przystanek; plac Wojciecha Oczki"
11:11
Miejsce Piastowe
"Miejsce Piastowe; ulica Dukielska"
11:22
Krosno
"Dworzec autobusowy Krosnie; ulica Kolejowa"
11:51
Jasło
"Przystanek; ul. 17 stycznia"
12:14
Brzostek
"Przystanek; ulica Rynek"
12:33
Pilzno
"Zajezdnia; ulica Legionów"
14:48
Kraków
Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TravelPL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kraków
Do miasta Sanok
Z miasta Kraków