Rozkład jazdy PKS Sanok – Kraków

14:57
14 sie
18:45
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
26,60
14:57
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
18:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:57
14 sie
18:45
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
38,00
14:57
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
18:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:13
14 sie
19:27
14 sie
Sanok, ul. Dworcowa
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
Kupić za
36,75
16:13
14 sie
Sanok
Sanok, ul. Dworcowa
14:07
Brzegi Górne
14:10
Brzegi Górne
14:14
Wetlina
14:21
Wetlina
14:25
Wetlina
14:28
Smerek
14:33
Kalnica
14:46
Cisna
15:09
Bukowiec
15:13
Wołkowyja
15:23
Polańczyk
15:31
Solina
15:46
Uherce Mineralne
15:53
Lesko
16:05
Zagórz
16:13
Sanok
16:31
Zarszyn
16:37
Besko
16:44
Rymanów
16:51
Iwonicz
16:55
Miejsce Piastowe
17:04
Krosno
17:29
Jasło
19:27
Kraków
20:45
Chrzanów
21:00
Jaworzno
19:27
14 sie
Kraków
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
14 sie
20:40
14 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
16:30
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
20:40
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:36
14 sie
20:40
14 sie
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
16:36
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
20:40
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:33
14 sie
20:40
14 sie
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
16:33
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
20:40
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:17
14 sie
21:05
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
26,60
17:17
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
21:05
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:17
14 sie
21:05
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
38,00
17:17
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
21:05
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:00
14 sie
00:40
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
21:00
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
00:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:06
14 sie
00:40
15 sie
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
21:06
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
00:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:03
14 sie
00:40
15 sie
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
21:03
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
00:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:50
14 sie
03:40
15 sie
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
23:50
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
03:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:56
14 sie
03:40
15 sie
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
23:56
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
03:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:53
14 sie
03:40
15 sie
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Kupić za
34,87
23:53
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
03:40
15 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Sanok
Do miasta Sanok
Z miasta Kraków