Rozkład jazdy PKS Kraków – Sanok

07:50
14 sie
11:28
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Kupić za
34,87
07:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:28
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
14 sie
11:31
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Kupić za
34,87
07:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:31
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:50
14 sie
11:34
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Kupić za
34,87
07:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
11:34
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
14 sie
14:52
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
38,00
11:10
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:52
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:10
14 sie
14:52
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
26,60
11:10
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:52
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:30
14 sie
15:06
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Przystanek "Sanok", ulica Dworcowa
Kupić za
37,13
10:30
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
12:33
ulica Legionów
12:52
Brzostek
13:15
Jasło
13:44
Krosno
13:55
Miejsce Piastowe
14:07
Iwonicz-Zdrój
14:21
Rymanów
14:27
Rymanów-Zdrój
15:06
14 sie
Sanok
Przystanek "Sanok", ulica Dworcowa
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
14 sie
15:38
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Kupić za
34,87
11:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:38
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
14 sie
15:41
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Kupić za
34,87
11:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:41
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:45
14 sie
15:44
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Kupić za
34,87
11:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
15:44
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
14 sie
17:25
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
26,60
13:40
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:25
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
14 sie
17:25
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
38,00
13:40
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:25
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
14 sie
19:52
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
38,00
16:10
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:52
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:10
14 sie
19:52
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
26,60
16:10
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:52
14 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
14 sie
20:08
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Kupić za
34,87
16:15
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:08
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
14 sie
20:11
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Kupić za
34,87
16:15
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:11
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
14 sie
20:14
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Kupić za
34,87
16:15
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:14
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
14 sie
23:30
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Kupić za
34,87
19:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:30
14 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
14 sie
23:33
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Kupić za
34,87
19:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:33
14 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
14 sie
23:36
14 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Kupić za
34,87
19:45
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
23:36
14 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
14 sie
00:02
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
26,60
20:20
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:02
15 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
14 sie
00:02
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
Kupić za
38,00
20:20
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
00:02
15 sie
Sanok
Dworzec autobusowy, ul. Lipińskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
14 sie
02:28
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
Kupić za
34,87
22:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:28
15 sie
Sanok
SANOK ul. Krakowska , Dabrówka
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
14 sie
02:32
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
SANOK ul. Staszica (ALFA)
Kupić za
34,87
22:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:32
15 sie
Sanok
SANOK ul. Staszica (ALFA)
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:50
14 sie
02:35
15 sie
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
Kupić za
34,87
22:50
14 sie
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
02:35
15 sie
Sanok
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 38
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Sanok
Z miasta Sanok