Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Lotnisko Chopina Warszawa

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:20

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

17,20 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Lotnisko Chopina Warszawa w 2019 roku

Codziennie
10:22
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Warszawa, Plac Defilad 1

10:52

Lotnisko Chopina Warszawa

Warszawa Okęcie, Lotnisko "Chopina"

20,60 
Codziennie
06:10
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

06:40

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
10:25
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

10:55

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

12:40

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
13:50
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

14:20

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

17:40

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
21:55
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

22:25

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Codziennie
23:05
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki (Kinoteka), Plac Defilad 1

23:35

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

21,00 
Poza wto i nie
05:00
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Dworzec Centralny, al. Jana Pawła II

05:30

Lotnisko Chopina Warszawa

Warszawa, International Airport (F. Chopin), Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)

46,07 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu30 min

Warszawa

Dworzec Centralny, al. Jana Pawła II

15:45

Lotnisko Chopina Warszawa

Warszawa, International Airport (F. Chopin), Lotnisko im. Fryderyka Chopina (WAW)

46,07 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

23:20

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

74,06 
Poza wto i nie
12:00
Czas przejazdu15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:15

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

80,43 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:50

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

80,43 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu