Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Lotnisko Chopina Warszawa - Łomża

od 42 zł, 13 lis

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Chopina Warszawa — Łomża w dniu 2018 rok

10:25
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 03 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
13:50
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:55
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 03 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
18:20
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:10
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 03 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
20:55
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:10
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
Czas przejazdu 03 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły Trip
00:35+1 dzień
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:25
Czas przejazdu 03 h. 25 min

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

13:50

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

43
10:25
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
13:50
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:55
Czas przejazdu 03 h. 25 min

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

18:20

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

43
14:55
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
18:20
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:10
Czas przejazdu 03 h. 45 min

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

20:55

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

43
17:10
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
20:55
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:10
Czas przejazdu 03 h. 25 min
+1 dzień

Lotnisko Chopina Warszawa

Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1

00:35
+1 dzień

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

43
21:10
Lotnisko Chopina Warszawa
Lotnisko Chopina w Warszawie; ul. Żwirki i Wigury 1
00:35
+1 dzień
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łomża