Rozkład jazdy PKS Łomża – Ostrów Mazowiecka

13:45
14 sie
14:35
14 sie
Łomża, Dworzec Autobusowy
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
11,55
13:45
14 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
10:35
Kowale Oleckie
10:53
Olecko
10:55
Olecko
11:25
Ełk
11:40
Ełk
11:43
Ełk
12:01
Prostki
12:08
Grajewo
12:28
Szczuczyn
12:50
Stawiski
13:15
Łomża
14:05
Śniadowo
14:35
Ostrów Mazowiecka
15:50
Warszawa
16:00
Warszawa
16:20
Warszawa
14:35
14 sie
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:25
14 sie
18:15
14 sie
Łomża, Dworzec Autobusowy
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
11,55
17:25
14 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
15:50
Ruciane-Nida
16:10
Pisz
16:40
Kolno
16:55
Mały Płock
17:15
Łomża
17:45
Śniadowo
18:15
Ostrów Mazowiecka
19:30
Warszawa
19:45
Warszawa
20:00
Warszawa
18:15
14 sie
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
14 sie
18:25
14 sie
Łomża, Dworzec Autobusowy
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
10,50
17:40
14 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
15:50
Miłki
16:09
Orzysz
16:34
Pisz
17:03
Kolno
17:40
Łomża
18:25
Ostrów Mazowiecka
19:45
Warszawa
19:55
Warszawa
18:25
14 sie
Ostrów Mazowiecka
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łomża
Do miasta Łomża