Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Łomża — Ostrów Mazowiecka

Najlepsza oferta

pon, sob
17:40
Czas przejazdu45 min

Łomża

Łomża, Łomża, Dworzec Autobusowy

18:25

Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy

10,50 

Rozkład jazdy autobusów Łomża — Ostrów Mazowiecka w 2019 rok roku

Codziennie
13:45
Czas przejazdu50 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

14:35

Ostrów Mazowiecka

Dworzec autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego

12,60 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu50 min

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

18:05

Ostrów Mazowiecka

Dworzec autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego

12,60 
Popularne kierunki
Z miasta Łomża
Do miasta Łomża
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu