Bilety autobusowe

Łomża - Ostrów Mazowiecka

od 10 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Łomża – Ostrów Mazowiecka

13:45
22 paź
w drodze 00 godz. 50 min

Łomża

Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa

14:35
22 paź

Ostrów Mazowiecka

Dworzec Autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego

13
13:45
22 paź
Łomża
Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa
10:35
Kowale Oleckie, Centrum
10:53
Olecko, ul. Gołdapska
10:55
Olecko, Dworzec Autobusowy ul. Wojska Polskiego
11:25
Ełk, Dworzec Autobusowy
11:40
Ełk, ul. Kilińskiego
11:43
Ełk, ul. Grajewska
12:01
Prostki
12:08
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki
12:28
Szczuczyn, ul. Sobieskiego
12:50
Stawiski, Plac Wolności
13:15
Łomża, Dworzec Autobusowy
14:05
Śniadowo, Dworzec Kolejowy
14:35
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
15:50
Warszawa, ul. Młodzieńcza do Warszawy
16:00
Warszawa, Dworzec Wileński - do Warszawy
16:20
Warszawa, Dworzec Centralny 06
14:35
22 paź
Ostrów Mazowiecka
Dworzec Autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:40
22 paź
w drodze 00 godz. 45 min

Łomża

Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa

18:25
22 paź

Ostrów Mazowiecka

Dworzec Autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego

11
17:40
22 paź
Łomża
Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa
15:50
Miłki
16:09
Orzysz, Rynek Nż
16:34
Pisz, ul. Klementowskiego
17:03
Kolno, Plac Wolności
17:40
Łomża, Dworzec Autobusowy
18:25
Ostrów Mazowiecka, Dworzec Autobusowy
19:45
Warszawa, Dworzec Wileński 11
19:55
Warszawa, Dworzec Wschodni
18:25
22 paź
Ostrów Mazowiecka
Dworzec Autobusowy, ul. Ludwika Mieczkowskiego
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Łomża
Do miasta Łomża