Rozkład jazdy PKS Warszawa – Łomża

08:40
13 sie
11:25
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
08:40
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:10
Warszawa
10:35
Ostrów Mazowiecka
11:05
Śniadowo
11:25
Łomża
12:00
Mały Płock
12:15
Kolno
12:45
Pisz
13:05
Ruciane-Nida
11:25
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
13 sie
12:25
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
26,25
09:30
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
09:55
Warszawa
10:12
Warszawa
10:59
Wyszków
11:38
Ostrów Mazowiecka
12:25
Łomża
13:05
Kolno
13:35
Pisz
13:50
Ruciane-Nida
13:58
Ukta
14:15
Mikołajki
14:35
Ryn
12:25
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:15
13 sie
13:05
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
10:15
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
10:50
Warszawa
12:15
Ostrów Mazowiecka
12:45
Śniadowo
13:05
Łomża
14:05
Stawiski
14:27
Szczuczyn
14:45
Grajewo
14:57
Prostki
15:15
Ełk
15:18
Ełk
15:23
Ełk
16:00
Olecko
16:03
Olecko
16:20
Kowale Oleckie
13:05
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:40
13 sie
13:06
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
28,35
10:40
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:00
Warszawa
11:05
Warszawa
12:25
Ostrów Mazowiecka
12:50
Śniadowo
13:06
Łomża
13:27
Mały Płock
13:42
Kolno
14:07
Pisz
14:09
Pisz
14:38
Orzysz
14:54
Miłki
15:08
Giżycko
15:17
Giżycko
15:21
Giżycko
15:35
Pozezdrze
15:41
Ogonki
15:43
Kolonia Rybacka
15:46
Węgorzewo
15:47
Węgorzewo
15:48
Węgorzewo
15:49
Węgorzewo
13:06
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:05
13 sie
13:50
13 sie
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
11:05
13 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
13:50
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:50
13 sie
13:50
13 sie
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
10:50
13 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
13:50
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:40
13 sie
14:30
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
11:40
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
11:50
Warszawa
12:10
Warszawa
12:15
Warszawa
12:25
Warszawa
13:40
Ostrów Mazowiecka
14:15
Śniadowo
14:30
Łomża
15:10
Stawiski
15:35
Szczuczyn
15:50
Grajewo
16:02
Bełda
16:06
Tama
16:10
Rajgród
15:41
Bargłów Kościelny
16:33
Augustów
16:35
Augustów
16:50
Nowinka
14:30
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:20
13 sie
14:50
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
12:20
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
12:00
Warszawa
12:20
Warszawa
12:40
Warszawa
12:50
Warszawa
13:00
Warszawa
13:20
Emilianów
14:50
Łomża
15:40
Szczuczyn
15:55
Grajewo
16:20
Ełk
16:23
Ełk
16:27
Ełk
17:10
Augustów
17:15
Augustów
14:50
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:40
13 sie
16:30
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
13:40
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
13:50
Warszawa
14:10
Warszawa
14:15
Warszawa
14:25
Warszawa
15:40
Ostrów Mazowiecka
16:15
Śniadowo
16:30
Łomża
17:10
Stawiski
17:35
Szczuczyn
17:50
Grajewo
18:02
Bełda
18:06
Tama
18:10
Rajgród
18:33
Augustów
18:35
Augustów
16:30
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:20
13 sie
16:50
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
14:20
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
14:00
Warszawa
14:20
Warszawa
14:40
Warszawa
14:50
Warszawa
15:00
Warszawa
15:20
Emilianów
16:50
Łomża
17:23
Stawiski
17:55
Grajewo
18:20
Ełk
18:23
Ełk
18:27
Ełk
19:07
Olecko
19:25
Kowale Oleckie
16:50
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:37
13 sie
18:10
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
15:37
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
15:15
Warszawa
15:37
Warszawa
16:00
Warszawa
16:10
Warszawa
16:20
Warszawa
16:40
Emilianów
18:10
Łomża
19:00
Szczuczyn
19:15
Grajewo
19:40
Ełk
19:43
Ełk
19:47
Ełk
20:30
Augustów
20:35
Augustów
18:10
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
13 sie
18:20
13 sie
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
15:35
13 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
18:20
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
13 sie
18:20
13 sie
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
15:20
13 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
18:20
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
13 sie
18:26
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
28,35
16:00
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
16:20
Warszawa
16:25
Warszawa
17:45
Ostrów Mazowiecka
18:10
Śniadowo
18:26
Łomża
18:52
Mały Płock
19:07
Kolno
19:32
Pisz
19:34
Pisz
20:03
Orzysz
20:19
Miłki
20:33
Giżycko
20:35
Giżycko
20:39
Giżycko
20:50
Pozezdrze
20:56
Ogonki
20:58
Kolonia Rybacka
21:01
Węgorzewo
21:02
Węgorzewo
21:03
Węgorzewo
21:04
Węgorzewo
18:26
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:37
13 sie
20:10
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
17:37
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
17:37
Warszawa
18:00
Warszawa
18:10
Warszawa
18:20
Warszawa
20:10
Łomża
20:38
Stawiski
21:15
Grajewo
21:40
Ełk
21:43
Ełk
21:47
Ełk
22:30
Augustów
22:35
Augustów
20:10
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
13 sie
20:55
13 sie
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
18:10
13 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
20:55
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
13 sie
20:55
13 sie
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
17:50
13 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
20:55
13 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
13 sie
21:10
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
18:20
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
18:50
Warszawa
18:55
Warszawa
19:05
Warszawa
20:20
Ostrów Mazowiecka
20:55
Śniadowo
21:10
Łomża
21:50
Stawiski
22:15
Szczuczyn
22:30
Grajewo
22:42
Bełda
22:46
Tama
22:50
Rajgród
23:13
Augustów
23:15
Augustów
23:30
Nowinka
21:10
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:50
13 sie
22:20
13 sie
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
27,30
19:50
13 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
19:30
Warszawa
19:50
Warszawa
20:10
Warszawa
20:20
Warszawa
20:30
Warszawa
20:50
Emilianów
22:20
Łomża
23:10
Szczuczyn
23:25
Grajewo
23:50
Ełk
23:53
Ełk
23:57
Ełk
00:40
Augustów
00:45
Augustów
01:15
Suwałki
00:37
Olecko
00:55
Kowale Oleckie
22:20
13 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
13 sie
00:35
14 sie
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
21:50
13 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
00:35
14 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
13 sie
00:35
14 sie
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Łomża - Dworzec PKS
Kupić za
24,75
21:35
13 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
00:35
14 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Łomża
Do miasta Warszawa