Busfor łączy się z BlaBlaCarTen sam szeroki wybór przejazdów autobusowych.Teraz dostępne na BlaBlaCar
redirection-logo

Bilety autobusoweWarszawa - Łomża

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Łomża

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Łomża w 2024 roku

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa

Autobus Warszawa - Łomża. Rozkład jazdy, bilety, informacje

Bus Warszawa Łomża - informacje o podróży, przewoźnicy autobusowi

Warszawę i Łomżę dzieli odległość wynoszący około 150 kilometrów. Obecnie pokonanie tej trasy trwa od 2,5 do 3 godzin i jest możliwe dzięki autokarom firm Polonus, STALKO Przybysz i Wspólnicy, PKS NOVA SA, Przewozy B. Czaplicka, K. Czaplicki oraz BUT Żak Tourist. Nie istnieje bezpośrednie połączenie kolejowe pomiędzy Warszawą a Łomżą.

Dworzec autobusowy w Warszawie - udogodnienia

Autobusy z Warszawy do Łomży rozpoczynają swoją podróż na dworcu autobusowym przy Alejach Jerozolimskich 144. W tym miejscu znajduje się również budynek dworca kolejowego Warszawa Zachodnia, na który bez problemu można dostać się za pomocą pociągów PKP lub Regio jeżdżących z wielu polskich miast i mniejszych miejscowości.

Na terenie obiektu zlokalizowano liczne punkty usługowe, lokale gastronomiczne, sklepy, poczekalnię, kasy biletowe, toalety i wiele innych udogodnień dla podróżnych.

Dojazd na dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia

Dostanie się na dworzec autobusowy w Warszawie jest możliwe dzięki autobusom miejskim o numerach 103, 127, 154, 158, 159, 172, 182, 184, 187 i 517. Istnieje również bezpośrednie połączenie dworca z lotniskiem Chopin Airport dzięki linii S2 i S3. Na terenie Warszawy pracuje także sieć Uber i Free Now.

Przyjazd do Łomży - dworzec autobusowy, komunikacja miejska

Autobusy Warszawa Łomża kończą swoją podróż na terenie dworca autobusowego przy ulicy Dworcowej. W obiekcie znajdują się kasy biletowe, punkt informacyjny, toalety oraz poczekalnia. W okolicach dworca zlokalizowano stację benzynową i lokale gastronomiczne pozwalające na posilenie się przed dalszą podróżą.

Dostanie się do pozostałych dzielnic Łomży jest możliwe za pomocą samochodu, taksówki lub autobusów miejskich o numerach 2, 4, 8, 10, 9, 14, 15, 3, 5 oraz 7.

Co warto zobaczyć w Łomży?

Z Warszawy do Łomży podróżują zazwyczaj mieszkańcy obu miast powracający z dalszych tras oraz osoby chcące spędzić urlop z dala od zgiełku stolicy. Kierunek ten cieszy się popularnością również wśród studentów uczących się w Warszawie.

Na terenie Łomży znaleźć można kilka miejsc wartych odwiedzenia. Pierwszym z nich jest Katedra św. Michała Archanioła cechująca się wyjątkowym stylem architektonicznym. Obowiązkowym punktem jest również rynek otoczony klimatycznymi kamieniczkami skrywającymi liczne kawiarenki.

Muzea i atrakcje dla dzieci

Na terenie Łomży znajdują się również liczne muzea, takie jak Muzeum Północno-Mazowieckie czy Muzeum Przyrody. Doskonałą atrakcją dla najmłodszych podróżników jest natomiast park trampolin zapewniający długie godziny wspaniałej zabawy.