Bilety autobusowe

Łomża - Ostrołęka

od 8 zł, 22 paź

Rozkład jazdy PKS Łomża – Ostrołęka

11:30
21 paź
w drodze 00 godz. 45 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS

12:15
21 paź

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

9
11:30
21 paź
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
12:15
21 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
21 paź
w drodze 00 godz. 55 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS

16:45
21 paź

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

9
15:50
21 paź
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
16:45
21 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
21 paź
w drodze 00 godz. 40 min

Łomża

Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa

22:05
21 paź

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

18
21:25
21 paź
Łomża
Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa
20:30
Jeżewo Stare
20:55
Wizna
21:15
Piątnica Poduchowna
21:22
Łomża, Dworzec Autobusowy
21:45
Miastkowo
22:05
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
22:30
Kadzidło
22:53
Myszyniec
23:01
Dąbrowy
23:07
Rozogi
23:35
Szczytno, Dworzec Autobusowy
00:35
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
01:30
Ostróda, Dworzec Autobusowy
02:25
Pasłęk, Dworzec Kolejowy
02:50
Elbląg, Dworzec Autobusowy
03:20
Nowy Dwór Gdański, D.A.
04:05
Gdańsk, Dworzec Kolejowy
04:07
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
04:45
Gdynia, D.A./ D.K.
05:55
Lębork, Dworzec Autobusowy
06:45
Słupsk, Dworzec Autobusowy
07:30
Sławno, Przystanek Dworcowy
08:15
Koszalin, Dworzec Autobusowy
08:50
Ustronie Morskie, Marysin
22:05
21 paź
Ostrołęka
Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Łomża