Rozkład jazdy PKS Łomża – Ostrołęka

08:45
14 sie
09:30
14 sie
Łomża - Dworzec PKS
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
8,20
08:45
14 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
09:30
14 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
14 sie
12:15
14 sie
Łomża - Dworzec PKS
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
8,20
11:30
14 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
12:15
14 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:50
14 sie
16:45
14 sie
Łomża - Dworzec PKS
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
8,20
15:50
14 sie
Łomża
Łomża - Dworzec PKS
16:45
14 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:25
14 sie
22:05
14 sie
Łomża, Dworzec Autobusowy
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
17,85
21:25
14 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
20:30
Jeżewo Stare
20:55
Wizna
21:15
Piątnica Poduchowna
21:22
Łomża
21:45
Miastkowo
22:05
Ostrołęka
22:30
Kadzidło
22:53
Myszyniec
23:01
Dąbrowy
23:07
Rozogi
23:35
Szczytno
00:35
Olsztyn
01:30
Ostróda
02:25
Pasłęk
02:50
Elbląg
03:20
Nowy Dwór Gdański
04:05
Gdańsk
04:07
Gdańsk
04:45
Gdynia
05:55
Lębork
06:45
Słupsk
07:30
Sławno
08:15
Koszalin
08:50
Ustronie Morskie
22:05
14 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Łomża