Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łomża — Ostrołęka w 2019 rok roku

05:30
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
Czas przejazdu 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:15
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:45
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
Czas przejazdu 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:30
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
Czas przejazdu 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:15
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:25
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:05
Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
02:55
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:30
Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
05:30
Czas przejazdu 45 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

06:15

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka

9
05:30
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
06:15
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:45
Czas przejazdu 45 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

09:30

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka

9
08:45
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
09:30
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:30
Czas przejazdu 45 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

12:15

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka

9
11:30
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
12:15
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:50
Czas przejazdu 55 min

Łomża

Łomża - Dworzec PKS; Łomża

16:45

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka

9
15:50
Łomża
Łomża - Dworzec PKS; Łomża
16:45
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa; Ostrołęka
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PlusBus

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:25
Czas przejazdu 40 min

Łomża

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa

22:05

Ostrołęka

Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

18
21:25
Łomża
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
22:05
Ostrołęka
Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Elbląg

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:55
Czas przejazdu 35 min

Łomża

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa

03:30

Ostrołęka

Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

53
02:55
Łomża
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa
03:30
Ostrołęka
Dworzec autobusowy; ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
  • Autobus
  • международный - Мягкий
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО "ПКС Гданьск" ПРОЧИЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Łomża
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!