Rozkład jazdy PKS Ostrołęka – Warszawa

09:30
16 sty
11:35
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Kupić za
19,90
09:30
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
11:35
16 sty
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
16 sty
11:50
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Kupić za
19,90
09:30
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
11:50
16 sty
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
16 sty
14:20
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Kupić za
19,90
12:15
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
14:20
16 sty
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
16 sty
14:35
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Kupić za
19,90
12:15
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
14:35
16 sty
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
16 sty
15:04
16 sty
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
20,00
12:30
16 sty
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
12:35
Ostrołęka
12:51
Młynarze
12:59
Różan
13:07
Łaś
13:13
Stary Szelków
13:16
Laski
13:30
Pułtusk
14:04
Serock
14:10
Zegrze Północne
14:14
Zegrze Południowe
14:20
Legionowo
14:22
Legionowo
14:24
Legionowo
14:42
Warszawa
14:46
Warszawa
14:58
Warszawa
15:04
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 sty
16:10
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Kupić za
19,90
14:00
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
16:10
16 sty
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
16 sty
16:25
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Kupić za
19,90
14:00
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
16:25
16 sty
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
16 sty
18:50
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Kupić za
11,00
16:45
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
18:50
16 sty
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:45
16 sty
19:05
16 sty
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Kupić za
11,00
16:45
16 sty
Ostrołęka
Przystanek autobusowy Ostrołęka, Przystanek autobusowy Ostrołęka
19:05
16 sty
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
16 sty
21:05
16 sty
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
20,00
18:45
16 sty
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
15:50
Kętrzyn
16:00
Wilkowo
16:10
Szestno
16:20
Mrągowo
16:40
Piecki
16:45
Nawiady
16:50
Mojtyny
16:55
Stare Kiełbonki
17:05
Spychowo
17:20
Rozogi
17:35
Myszyniec
17:55
Kadzidło
18:15
Ostrołęka
19:15
Różan
19:30
Szelków
19:45
Pułtusk
20:25
Legionowo
20:45
Warszawa
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:05
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:45
16 sty
22:08
16 sty
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Warszawa, Dworzec Zachodni
Kupić za
20,00
19:45
16 sty
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
19:50
Ostrołęka
20:06
Młynarze
20:14
Różan
20:22
Łaś
20:28
Stary Szelków
20:31
Laski
20:45
Pułtusk
21:09
Serock
21:15
Zegrze Północne
21:19
Zegrze Południowe
21:25
Legionowo
21:27
Legionowo
21:29
Legionowo
21:47
Warszawa
21:50
Warszawa
22:02
Warszawa
22:08
16 sty
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.