Bilety autobusowe

Ostrołęka - Warszawa

od 19 zł, 21 paź

Rozkład jazdy PKS Ostrołęka – Warszawa

09:30
20 paź
w drodze 02 godz. 05 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

11:35
20 paź

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

21
09:30
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
11:35
20 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
20 paź
w drodze 02 godz. 20 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

11:50
20 paź

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

21
09:30
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
11:50
20 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
20 paź
w drodze 02 godz. 05 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

14:20
20 paź

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

21
12:15
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
14:20
20 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
20 paź
w drodze 02 godz. 20 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

14:35
20 paź

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

21
12:15
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
14:35
20 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
20 paź
w drodze 02 godz. 34 min

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

15:04
20 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21
12:30
20 paź
Ostrołęka
Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
12:35
Ostrołęka, ul. Warszawska
12:51
Młynarze I
12:59
Różan, ul. Poniatowskiego
13:07
Łaś, Skrzyżowanie
13:13
Stary Szelków
13:16
Laski
13:30
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
14:04
Serock, Centrum
14:10
Zegrze, ul. Warszawska
14:14
Zegrze Południowe
14:20
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
14:22
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
14:24
Legionowo, ul.Sobieskiego
14:42
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01
14:46
Warszawa, Dworzec Gdański 04
14:58
Warszawa, Dworzec Centralny 06
15:04
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
20 paź
w drodze 02 godz. 05 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

18:50
20 paź

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

21
16:45
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
18:50
20 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
20 paź
w drodze 02 godz. 20 min

Ostrołęka

Ostrołęka - Gal. Bursztynowa

19:05
20 paź

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

21
16:45
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
19:05
20 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
20 paź
w drodze 02 godz. 35 min

Ostrołęka

Ostrołęka, Ostrołęka, Dworzec Autobusowy

19:35
20 paź

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

20
17:00
20 paź
Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
17:15
Dobrołęka
17:25
Młynarze
17:35
Różan, ul. Przemysłowa
17:44
Łaś
17:51
Stary Szelków
18:07
Pułtusk, Cmentarz 01
18:10
Pułtusk, Nowy Rynek
18:38
Serock, Centrum
18:42
Jadwisin, Akacjowa 01/02
18:45
Zegrze, Juzistek 01/02
18:47
Zegrze Południowe
18:53
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
18:55
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
19:08
Warszawa, Białołęka-Ratusz
19:11
Warszawa, Żerań FSO 01/02
19:15
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
19:19
Warszawa, Dworzec Gdański 03/04
19:29
Warszawa, Dworzec Centralny 02/04
19:35
20 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
20 paź
w drodze 02 godz. 20 min

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

21:05
20 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21
18:45
20 paź
Ostrołęka
Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
15:50
Kętrzyn, ul. Bydgoska
16:00
Wilkowo
16:10
Szestno
16:20
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
16:40
Piecki
16:45
Nawiady
16:50
Mojtyny
16:55
Stare Kiełbonki
17:05
Spychowo
17:20
Rozogi
17:35
Myszyniec
17:55
Kadzidło
18:15
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
19:15
Różan, ul. Poniatowskiego
19:30
Stary Szelków
19:45
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
20:25
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
20:45
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01
20:50
Warszawa, Dworzec Gdański 04
21:00
Warszawa, Dworzec Centralny 06
21:05
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
20 paź
w drodze 02 godz. 23 min

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

22:08
20 paź

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21
19:45
20 paź
Ostrołęka
Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21
19:50
Ostrołęka, ul. Warszawska
20:06
Młynarze I
20:14
Różan, ul. Poniatowskiego
20:22
Łaś, Skrzyżowanie
20:28
Stary Szelków
20:31
Laski
20:45
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
21:09
Serock, Centrum
21:15
Zegrze, ul. Warszawska
21:19
Zegrze Południowe
21:25
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
21:27
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
21:29
Legionowo, ul.Sobieskiego
21:47
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01
21:50
Warszawa, Dworzec Gdański 04
22:02
Warszawa, Dworzec Centralny 06
22:08
20 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa