Rozkład jazdy PKS Ostrołęka – Warszawa

09:30
16 sie
11:35
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Kupić za
19,90
09:30
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
11:35
16 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
16 sie
11:50
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Kupić za
19,90
09:30
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
11:50
16 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
16 sie
14:20
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Kupić za
19,90
12:15
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
14:20
16 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:15
16 sie
14:35
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Kupić za
19,90
12:15
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
14:35
16 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
16 sie
15:04
16 sie
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
21,00
12:30
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
12:35
Ostrołęka
12:51
Młynarze
12:59
Różan
13:07
Łaś
13:13
Stary Szelków
13:16
Laski
13:30
Pułtusk
14:04
Serock
14:10
Zegrze Północne
14:14
Zegrze Południowe
14:20
Legionowo
14:22
Legionowo
14:24
Legionowo
14:42
Warszawa
14:46
Warszawa
14:58
Warszawa
15:04
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
16 sie
18:50
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
Kupić za
19,90
16:45
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
18:50
16 sie
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
16 sie
19:05
16 sie
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Kupić za
19,90
16:45
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
19:05
16 sie
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
16 sie
20:25
16 sie
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
25,20
18:00
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
14:48
Wilkasy
15:05
Ryn
15:25
Mikołajki
15:40
Bobrówko
15:45
Ukta
15:55
Ruciane-Nida
16:10
Zgon
16:15
Stare Kiełbonki
16:25
Spychowo
16:40
Rozogi
16:55
Myszyniec
17:35
Ostrołęka
18:25
Różan
18:55
Pułtusk
19:45
Legionowo
20:05
Warszawa
20:10
Warszawa
20:20
Warszawa
20:25
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:45
16 sie
21:05
16 sie
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
21,00
18:45
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
15:50
Kętrzyn
16:00
Wilkowo
16:10
Szestno
16:20
Mrągowo
16:40
Piecki
16:45
Nawiady
16:50
Mojtyny
16:55
Stare Kiełbonki
17:05
Spychowo
17:20
Rozogi
17:35
Myszyniec
17:55
Kadzidło
18:15
Ostrołęka
19:15
Różan
19:30
Stary Szelków
19:45
Pułtusk
20:25
Legionowo
20:45
Warszawa
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:05
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
16 sie
22:08
16 sie
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
Kupić za
21,00
19:45
16 sie
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
19:50
Ostrołęka
20:06
Młynarze
20:14
Różan
20:22
Łaś
20:28
Stary Szelków
20:31
Laski
20:45
Pułtusk
21:09
Serock
21:15
Zegrze Północne
21:19
Zegrze Południowe
21:25
Legionowo
21:27
Legionowo
21:29
Legionowo
21:47
Warszawa
21:50
Warszawa
22:02
Warszawa
22:08
16 sie
Warszawa
Dworzec Zachodni, Al. Jerozolimskie 144
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa