Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Legionowo

Najlepsza oferta

Codziennie
18:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Legionowo w 2019 rok roku

Codziennie
06:20
Czas przejazdu27 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

06:47

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
W dni powszednie
07:17
Czas przejazdu33 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

07:50

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

4,20 
Codziennie
08:46
Czas przejazdu26 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

09:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:41

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

4,20 
W dni powszednie
11:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Poza nie
12:00
Czas przejazdu45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:45

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

4,20 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
W dni powszednie
13:16
Czas przejazdu29 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

13:45

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

4,20 
W dni powszednie
13:45
Czas przejazdu45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:30

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

4,20 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
W dni powszednie
15:19
Czas przejazdu33 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

15:52

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

4,20 
Codziennie
16:00
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:42

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:41

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

4,20 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:12

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

4,20 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:40

Legionowo

Przystanek Piaski, ul. Zegrzynska

5,25 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:57

Legionowo

5,25 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu44 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:44

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

5,25 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:30

Legionowo

5,25 
W dni powszednie
10:40
Czas przejazdu44 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:24

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5,25 
W dni powszednie
12:15
Czas przejazdu39 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:54

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

5,25 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:40

Legionowo

5,25 
Codziennie
14:10
Czas przejazdu36 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:46

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

5,25 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:57

Legionowo

5,25 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu48 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:18

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

5,25 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:42

Legionowo

5,25 
Codziennie
19:55
Czas przejazdu41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:36

Legionowo

5,25 
pon, śro
20:40
Czas przejazdu39 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:19

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5,25 
Codziennie
06:15
Czas przejazdu40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

06:55

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

6,30 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:25

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

6,30 
Codziennie
07:55
Czas przejazdu45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:40

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

6,30 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:57

Legionowo

6,30 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:10

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

6,30 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:11

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Słoneczna

10,50 
Codziennie
16:15
Czas przejazdu41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:56

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

10,50 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu