Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Legionowo

od 4 zł, 17 lis

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Legionowo

06:15
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

06:55
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

7
06:15
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
06:30
Warszawa, Bonifraterska 01
06:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
06:55
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
07:40
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
08:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
08:10
Krasiniec
08:25
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
09:10
Chorzele
09:25
Wielbark
09:45
Szczytno, Dworzec Autobusowy
10:05
Dźwierzuty
10:25
Biskupiec
10:40
Sorkwity
06:55
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:40
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

6
07:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:15
Warszawa, Bonifraterska 01
07:18
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
07:36
Legionowo, ul.Sobieskiego
07:38
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
07:40
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
07:46
Zegrze Południowe
07:50
Zegrze, ul. Warszawska
07:56
Serock, Centrum
08:20
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
08:39
Laski
08:42
Stary Szelków
08:48
Łaś, Skrzyżowanie
08:56
Różan, ul. Poniatowskiego
09:04
Młynarze I
09:20
Ostrołęka, ul. Warszawska
09:23
Ostrołęka, ul. Mostowa
07:40
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:15
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

07:57
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

6
07:15
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
07:31
Warszawa, Bonifraterska 01
07:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
07:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
07:53
Jabłonna
07:57
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:07
Zegrze Południowe
08:10
Zegrze
08:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
08:18
Serock, ul. Pułtuska
08:21
Wierzbica, I
08:23
Klusek
08:27
Dzierżenin I
08:29
Pogorzelec I
08:32
Karniewek I
08:33
Gzowo I
08:35
Strzyże
08:38
Łubienica I
08:42
Kacice
08:46
Pułtusk, POM
08:48
Pułtusk, Nowy Rynek
09:01
Kleszewo
09:04
Lipa
09:07
Chmielewo
09:10
Boby
09:14
Laski
09:18
Szelków
09:22
Smrock
09:24
Ciepielewo
09:25
Chyliny, Nadrzecze
09:29
Maków Mazowiecki, ul. Warszawska
09:32
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
09:36
Obiecanowo, II
09:37
Obiecanowo, I
09:39
Młodzianowo
09:43
Węgrzynowo
09:44
Krasiniec, II
09:45
Krasiniec
09:46
Bogate
09:47
Emowo
09:48
Dobrzankowo, II
09:49
Dobrzankowo, I
09:52
Sierakowo
09:54
Przasnysz, ul. Makowska
07:57
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:25
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

7
07:45
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:00
Warszawa, Bonifraterska 01
08:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
08:10
Warszawa, Żerań FSO 02
08:25
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:45
Serock, Centrum
09:10
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
09:35
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
09:45
Bogate, Szkoła
10:00
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
10:35
Chorzele, Przystanek Dworcowy
10:55
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
11:15
Szczytno, Dworzec Autobusowy
11:17
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
11:28
Grom, 01/02
11:35
Pasym, Rynek
12:05
Olsztyn, Gdyńska 02/01
08:25
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:55
17 lis
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:40
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

6
07:55
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:09
Warszawa, Bonifraterska 01
08:13
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
08:17
Warszawa, Żerań FSO 01/02
08:20
Warszawa, ul. Ekspresowa 02
08:22
Warszawa, Białołęka 01/02
08:24
Warszawa, Henryków 01/02
08:26
Warszawa, ul. Poetów 01/02
08:33
Jabłonna, Pałac
08:35
Legionowo, ul. Sobieskiego 01/02
08:37
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
08:38
Legionowo, ul. Zegrzyńska 01/02
08:40
Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
08:41
Michałów-Reginów, ul. Wolska 01/02
08:42
Michałów-Reginów, ul. Warszawska 01/02
08:44
Michałów, Cegielnia
08:48
Zegrze Południowe
08:51
Zegrze
08:52
Borowa Góra
08:53
Jadwisin
08:54
Stasi Las
08:56
Serock, Radziwiłła Rondo I
08:58
Serock, Cmentarz
09:00
Serock, Centrum
09:02
Serock, ul. Czeska
09:03
Wierzbica, PZW
09:04
Łacha
09:08
Popowo, Skrzyżowanie
09:11
Popowo-Parcele
09:13
Popowo, Caritas
09:16
Wielęcin, Skrzyżowanie
08:40
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

08:40
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

6
08:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:15
Warszawa, Bonifraterska 01
08:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
08:40
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
09:25
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
09:45
Stary Szelków
10:00
Różan, ul. Poniatowskiego
10:30
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
11:05
Kadzidło
11:25
Myszyniec
11:40
Rozogi
11:55
Spychowo
12:05
Stare Kiełbonki
12:10
Mojtyny
12:15
Nawiady
12:20
Piecki
12:35
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
12:50
Szestno
13:00
Wilkowo
13:10
Kętrzyn, ul. Bydgoska
08:40
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

09:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
08:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
08:46
Warszawa, Bonifraterska 01
08:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
08:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
09:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
09:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
09:18
Zegrze Południowe
09:20
Zegrze, Juzistek 01/02
09:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
09:27
Serock, Centrum
09:50
Pułtusk, Nowy Rynek
09:53
Pułtusk, Cmentarz 02
10:06
Stary Szelków
10:13
Łaś
10:21
Różan, ul. Przemysłowa
10:31
Młynarze
10:41
Dobrołęka
09:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:45
17 lis
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

09:30
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

6
08:45
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
09:02
Warszawa, Bonifraterska 01
09:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
09:09
Warszawa, Żerań FSO 01/02
09:30
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
09:38
Zegrze Południowe
09:40
Zegrze
09:43
Jadwisin
09:47
Serock, ul. Pułtuska Dworzec Kolejowy
09:49
Serock, ul. Pułtuska
09:51
Wierzbica
09:53
Klusek, Dworzec Kolejowy
09:57
Dzierżenin, Kościół
09:59
Pogorzelec
10:02
Karniewek
10:03
Gzowo
10:05
Strzyże, Dworzec kolejowy
10:09
Łubienica
10:12
Kacice, Dworzec Kolejowy
10:16
Pułtusk, Nowy Rynek
10:32
Przemiarowo
10:35
Dzierżanowo
10:45
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
11:05
Krasiniec, Cukrownia
11:09
Bogate, Dworzec Kolejowy
11:13
Dobrzankowo, I
11:20
Przasnysz, ul. Makowska
09:30
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
09:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

10:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
09:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
09:46
Warszawa, Bonifraterska 01
09:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
09:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
10:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
10:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
10:18
Zegrze Południowe
10:20
Zegrze, Juzistek 01/02
10:23
Jadwisin, Akacjowa 01/02
10:27
Serock, Centrum
10:50
Pułtusk, Nowy Rynek
10:58
Pułtusk, Cmentarz 02
11:14
Stary Szelków
11:21
Łaś
11:30
Różan, ul. Przemysłowa
11:40
Młynarze
11:50
Dobrołęka
10:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:00
17 lis
w drodze 00 godz. 41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

11:41
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

5
11:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
11:20
Warszawa, Bonifraterska 01
11:25
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
11:28
Warszawa, Żerań FSO 01/02
11:41
Legionowo, ul. Jagiellońska
11:48
Zegrze Południowe
11:50
Zegrze
11:56
Serock
12:02
Dzierżenin
12:18
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
12:21
Pułtusk, ul. Kościuszki
12:23
Kleszewo
12:30
Boby
12:34
Laski
12:37
Szelków
12:39
Szelków, Kolonia
12:41
Rostki
12:43
Łaś
12:44
Łaś, Skrzyżowanie
12:46
Chrzanowo
12:48
Gosie
12:53
Różan
12:55
Różan, Kolonia
12:57
Dyszobaba
12:58
Sieluń
13:00
Młynarze
13:01
Młynarze, Kolonia
13:03
Sadykierz
13:04
Kołaki
13:05
Żerań Mały
13:06
Żerań Duży
13:07
Dobrołęka
13:10
Nożewo
13:13
Kordowo
13:14
Olszewo
13:15
Grabowo
11:41
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
11:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

12:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
11:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
11:46
Warszawa, Bonifraterska 01
11:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
11:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
12:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
12:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
12:18
Zegrze Południowe
12:20
Zegrze, Juzistek 01/02
12:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
12:27
Serock, Centrum
12:50
Pułtusk, Nowy Rynek
12:58
Pułtusk, Cmentarz 02
13:14
Stary Szelków
13:21
Łaś
13:30
Różan, ul. Przemysłowa
13:40
Młynarze
13:50
Dobrołęka
12:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
17 lis
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

12:45
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

5
12:00
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
12:16
Warszawa, Bonifraterska 01
12:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
12:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
12:31
Warszawa, ul. Poetów 01/02
12:43
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
12:45
Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
12:47
Michałów-Reginów
12:53
Zegrze Południowe
12:55
Zegrze, Juzistek 01/02
12:57
Jadwisin, Akacjowa 01/02
12:58
Jadwisin, Szaniewskiego 01/02
12:59
Stasi Las, Główna 01/02
13:03
Serock, Centrum
13:05
Wierzbica, Rondo
13:08
Klusek
13:11
Dzierżenin
13:13
Pogorzelec
13:15
Karniewek
13:18
Gzowo
13:20
Strzyże
13:24
Łubienica
13:26
Kacice
13:29
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
12:45
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

13:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
12:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
12:46
Warszawa, Bonifraterska 01
12:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
12:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
13:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
13:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
13:18
Zegrze Południowe
13:20
Zegrze, Juzistek 01/02
13:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
13:27
Serock, Centrum
13:50
Pułtusk, Nowy Rynek
13:58
Pułtusk, Cmentarz 02
14:14
Stary Szelków
14:21
Łaś
14:30
Różan, ul. Przemysłowa
14:40
Młynarze
14:50
Dobrołęka
13:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

13:57
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

6
13:15
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:31
Warszawa, Bonifraterska 01
13:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
13:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
14:18
Serock, ul. Pułtuska
14:21
Wierzbica, I
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin I
14:29
Pogorzelec I
14:32
Karniewek I
14:33
Gzowo I
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica I
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk, POM
14:48
Pułtusk, Nowy Rynek
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny, Nadrzecze
15:29
Maków Mazowiecki, ul. Warszawska
15:32
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:36
Obiecanowo, II
15:37
Obiecanowo, I
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec, II
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo, II
15:49
Dobrzankowo, I
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz, ul. Makowska
13:57
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
17 lis
w drodze 00 godz. 41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:11
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Słoneczna

11
13:30
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:46
Warszawa, Bonifraterska 01
13:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
13:54
Warszawa, Żerań FSO 02
14:11
Legionowo, ul. Słoneczna
14:26
Serock, ul. Pułtuska
14:50
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
15:14
Stary Szelków
15:21
Łaś, Skrzyżowanie
15:30
Różan
15:40
Młynarze I
15:59
Ostrołęka, ul. Warszawska
16:05
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
16:26
Dylewo
16:32
Kadzidło
16:54
Myszyniec
17:05
Dąbrowy
17:10
Rozogi
17:15
Występ
17:31
Szczytno, ul. Piłsudskiego
14:11
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Słoneczna
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:40
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

6
14:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:15
Warszawa, Dworzec Gdański 04
14:19
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
14:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo, ul. Jagiellońska
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica, I
15:09
Dzierżenin I
15:11
Pogorzelec I
15:13
Karniewek I
15:14
Gzowo I
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica I
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk, Nowy Rynek
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:57
Obiecanowo, I
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo, I
16:14
Sierakowo
14:40
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
17 lis
w drodze 00 godz. 35 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:10
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

7
14:35
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:30
Serock, Centrum
15:55
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
16:20
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:30
Bogate, Szkoła
16:45
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
17:20
Chorzele, Przystanek Dworcowy
17:40
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
18:00
Szczytno, Dworzec Autobusowy
18:02
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
18:14
Grom, 01/02
18:22
Pasym, Rynek
18:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
15:10
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

15:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
14:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
14:46
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
14:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
15:18
Zegrze Południowe
15:20
Zegrze, Juzistek 01/02
15:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
15:27
Serock, Centrum
15:50
Pułtusk, Nowy Rynek
15:58
Pułtusk, Cmentarz 02
16:14
Stary Szelków
16:21
Łaś
16:30
Różan, ul. Przemysłowa
16:40
Młynarze
16:50
Dobrołęka
15:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:57
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

6
15:15
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:31
Warszawa, Dworzec Gdański 04
15:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
15:40
Warszawa, Żerań FSO 01/02
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo, ul. Jagiellońska
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
16:18
Serock
16:21
Wierzbica, I
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin I
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek I
16:32
Gzowo I
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica I
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk, POM
16:44
Pułtusk, Nowy Rynek
16:57
Putusk, Szpital
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki, Cmentarz
17:20
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
17:21
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
17:23
Obiecanowo, II
17:24
Obiecanowo, I
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec, II
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo, II
17:42
Dobrzankowo, I
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz, ul. Makowska
15:57
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
17 lis
w drodze 00 godz. 48 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:18
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

6
15:30
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:48
Warszawa, Bonifraterska 01
15:52
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
16:14
Legionowo, ul.Sobieskiego
16:16
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
16:18
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
16:24
Zegrze Południowe
16:28
Zegrze, ul. Warszawska
16:34
Serock, Centrum
16:58
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
17:14
Laski
17:17
Stary Szelków
17:23
Łaś, Skrzyżowanie
17:31
Różan, ul. Poniatowskiego
17:39
Młynarze I
17:55
Ostrołęka, ul. Warszawska
17:58
Ostrołęka, ul. Mostowa
16:18
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

16:42
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
16:00
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
16:16
Warszawa, Bonifraterska 01
16:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
16:26
Warszawa, Białołęka-Ratusz
16:40
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
16:42
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
16:48
Zegrze Południowe
16:50
Zegrze, Juzistek 01/02
16:51
Jadwisin, Akacjowa 01/02
16:57
Serock, Centrum
17:20
Pułtusk, Nowy Rynek
17:28
Pułtusk, Cmentarz 02
17:44
Stary Szelków
17:51
Łaś
18:00
Różan, ul. Przemysłowa
18:10
Młynarze
18:20
Dobrołęka
16:42
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
17 lis
w drodze 00 godz. 41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:56
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

11
16:15
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:31
Warszawa, Bonifraterska 01
16:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
16:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
16:56
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
17:11
Serock, ul. Pułtuska
17:35
Pułtusk, Nowy Rynek
18:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
16:56
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
17 lis
w drodze 00 godz. 36 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:26
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Warszawska

6
16:50
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:06
Warszawa, Bonifraterska 01
17:10
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
17:26
Legionowo, ul. Warszawska
17:34
Zegrze Południowe
17:44
Serock
18:08
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
18:29
Szelków
18:44
Różan I
18:50
Młynarze I
19:15
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
19:41
Dylewo
19:47
Kadzidło
20:09
Myszyniec
20:20
Dąbrowy
20:25
Rozogi
20:39
Spychowo
20:47
Stare Kiełbonki
20:51
Mojtyny
20:54
Nawiady
20:59
Piecki
21:14
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
21:19
Mrągowo, ul. Wolności Nż
21:24
Szestno
21:35
Wilkowo
21:43
Kętrzyn, ul. Bydgoska Nż
17:26
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Warszawska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

18:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
17:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
17:46
Warszawa, Bonifraterska 01
17:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
17:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
18:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
18:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
18:18
Zegrze Południowe
18:20
Zegrze, Juzistek 01/02
18:23
Jadwisin, Akacjowa 01/02
18:27
Serock, Centrum
18:50
Pułtusk, Nowy Rynek
18:58
Pułtusk, Cmentarz 02
19:14
Stary Szelków
19:21
Łaś
19:30
Różan, ul. Przemysłowa
19:40
Młynarze
19:50
Dobrołęka
18:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:42
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02

6
18:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:16
Warszawa, Bonifraterska 01
18:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
18:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
18:42
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock, ul. Pułtuska Dworzec Kolejowy
19:03
Serock, ul. Pułtuska
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek, Dworzec Kolejowy
19:12
Dzierżenin, Kościół
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże, Dworzec kolejowy
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk, Nowy Rynek
19:46
Putusk, Szpital
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki I
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo, Dworzec Kolejowy
20:09
Maków Mazowiecki, Cmentarz
20:11
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
20:13
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
20:14
Obiecanowo, Dworzec Kolejowy
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo, D.K.
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec, CPN
20:26
Krasiniec, Cukrownia
20:29
Bogate, Dworzec Kolejowy
20:30
Emowo, Dworzec Kolejowy
20:31
Dobrzankowo, II
20:32
Dobrzankowo, I
20:36
Sierakowo, Dworzec kolejowy
20:38
Przasnysz, ul. Makowska
18:42
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
17 lis
w drodze 00 godz. 42 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

19:12
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'

5
18:30
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
18:46
Warszawa, Bonifraterska 01
18:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
18:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
19:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
19:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
19:18
Zegrze Południowe
19:20
Zegrze, Juzistek 01/02
19:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
19:27
Serock, Centrum
19:50
Pułtusk, Nowy Rynek
19:58
Pułtusk, Cmentarz 02
20:14
Stary Szelków
20:21
Łaś
20:30
Różan, ul. Przemysłowa
20:40
Młynarze
20:50
Dobrołęka
19:12
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
17 lis
w drodze 00 godz. 41 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:41
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

5
19:00
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Warszawa, Bonifraterska 01
19:25
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
19:28
Warszawa, Żerań FSO 01/02
19:41
Legionowo, ul. Jagiellońska
19:48
Zegrze Południowe
19:50
Zegrze
19:56
Serock
20:02
Dzierżenin
20:18
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
20:21
Pułtusk, ul. Kościuszki
20:23
Kleszewo
20:30
Boby
20:34
Laski
20:37
Szelków
20:39
Szelków, Kolonia
20:41
Rostki
20:43
Łaś
20:44
Łaś, Skrzyżowanie
20:46
Chrzanowo
20:48
Gosie
20:53
Różan
20:55
Różan, Kolonia
20:57
Dyszobaba
20:58
Sieluń
21:00
Młynarze
21:01
Młynarze, Kolonia
21:03
Sadykierz
21:04
Kołaki
21:05
Żerań Mały
21:06
Żerań Duży
21:07
Dobrołęka
21:10
Nożewo
21:13
Kordowo
21:14
Olszewo
21:15
Grabowo
19:41
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:55
17 lis
w drodze 00 godz. 40 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:35
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska

6
19:55
17 lis
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Warszawa, Dworzec Gdański 04
20:14
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
20:20
Warszawa, Żerań FSO 01/02
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo, ul. Jagiellońska
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek, Schronisko PTTK
20:57
Serock
20:59
Wierzbica, I
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin I
21:05
Pogorzelec I
21:07
Karniewek I
21:08
Gzowo I
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica I
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk, POM
21:21
Pułtusk, Nowy Rynek
21:28
Putusk, Szpital
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki, Cmentarz
21:48
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
21:49
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
21:50
Obiecanowo, II
21:51
Obiecanowo, I
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec, II
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo, II
22:04
Dobrzankowo, I
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz, ul. Makowska
20:35
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Jagiellońska
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:15
17 lis
w drodze 00 godz. 45 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

22:00
17 lis

Legionowo

Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02

5
21:15
17 lis
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
21:31
Warszawa, Bonifraterska 01
21:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
21:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
21:46
Warszawa, ul. Poetów 01/02
21:58
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
22:00
Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
22:02
Michałów-Reginów
22:08
Zegrze Południowe
22:10
Zegrze, Juzistek 01/02
22:12
Jadwisin, Akacjowa 01/02
22:13
Jadwisin, Szaniewskiego 01/02
22:14
Stasi Las, Główna 01/02
22:18
Serock, Centrum
22:20
Wierzbica, Rondo
22:23
Klusek
22:26
Dzierżenin
22:28
Pogorzelec
22:30
Karniewek
22:33
Gzowo
22:35
Strzyże
22:39
Łubienica
22:41
Kacice
22:44
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
22:00
17 lis
Legionowo
Legionowo, Legionowo, Os. "Piaski" 01/02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa