Rozkład jazdy PKS Warszawa – Legionowo

11:00
15 lip
11:41
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Jagiellońska
Kupić za
4,20
11:00
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:20
Warszawa
11:25
Warszawa
11:28
Warszawa
11:41
Legionowo
11:48
Zegrze Południowe
11:50
Zegrze
11:56
Serock
12:02
Dzierżenin
12:18
Pułtusk
12:21
Pułtusk
12:23
Kleszewo
12:30
Boby
12:34
Laski
12:37
Szelków
12:39
Szelków
12:41
Rostki
12:43
Łaś
12:44
Łaś
12:46
Chrzanowo
12:48
Gosie
12:53
Różan
12:55
Różan
12:57
Dyszobaba
12:58
Sieluń
13:00
Młynarze
13:01
Młynarze
13:03
Sadykierz
13:04
Kołaki
13:05
Żerań Mały
13:06
Żerań Duży
13:07
Dobrołęka
13:10
Nożewo
13:13
Kordowo
13:14
Olszewo
13:15
Grabowo
11:41
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Jagiellońska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:15
15 lip
13:57
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
Kupić za
5,25
13:15
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:31
Warszawa
13:35
Warszawa
13:39
Warszawa
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek
14:18
Serock
14:21
Wierzbica
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin
14:29
Pogorzelec
14:32
Karniewek
14:33
Gzowo
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk
14:48
Pułtusk
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny
15:29
Maków Mazowiecki
15:32
Maków Mazowiecki
15:36
Obiecanowo
15:37
Obiecanowo
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo
15:49
Dobrzankowo
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz
13:57
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
15 lip
14:11
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Słoneczna
Kupić za
10,50
13:30
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:46
Warszawa
13:50
Warszawa
13:54
Warszawa
14:11
Legionowo
14:26
Serock
14:50
Pułtusk
15:14
Stary Szelków
15:21
Łaś
15:30
Różan
15:40
Młynarze
15:59
Ostrołęka
16:05
Ostrołęka
16:26
Dylewo
16:32
Kadzidło
16:54
Myszyniec
17:05
Dąbrowy
17:10
Rozogi
17:15
Występ
17:31
Szczytno
14:11
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Słoneczna
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
15 lip
14:40
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Jagiellońska
Kupić za
5,25
14:00
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:15
Warszawa
14:19
Warszawa
14:24
Warszawa
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica
15:09
Dzierżenin
15:11
Pogorzelec
15:13
Karniewek
15:14
Gzowo
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki
15:57
Obiecanowo
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo
16:14
Sierakowo
14:40
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Jagiellońska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
15 lip
14:46
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Warszawska
Kupić za
5,25
14:10
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:26
Warszawa
14:30
Warszawa
14:46
Legionowo
14:54
Zegrze Południowe
15:04
Serock
15:28
Pułtusk
15:49
Szelków
16:04
Różan
16:10
Młynarze
16:35
Ostrołęka
17:01
Dylewo
17:07
Kadzidło
17:29
Myszyniec
17:40
Dąbrowy
17:45
Rozogi
17:59
Spychowo
18:07
Stare Kiełbonki
18:11
Mojtyny
18:14
Nawiady
18:19
Piecki
18:34
Mrągowo
18:39
Mrągowo
18:44
Szestno
18:55
Wilkowo
19:03
Kętrzyn
14:46
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Warszawska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
15 lip
15:10
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
Kupić za
5,25
14:35
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:45
Warszawa
14:50
Warszawa
15:10
Legionowo
15:30
Serock
15:55
Pułtusk
16:20
Maków Mazowiecki
16:30
Bogate
16:45
Przasnysz
17:20
Chorzele
17:40
Wielbark
18:00
Szczytno
18:02
Szczytno
18:14
Grom
18:22
Pasym
18:50
Olsztyn
15:10
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
15 lip
15:57
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Jagiellońska
Kupić za
5,25
15:15
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:31
Warszawa
15:35
Warszawa
15:40
Warszawa
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek
16:18
Serock
16:21
Wierzbica
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek
16:32
Gzowo
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk
16:44
Pułtusk
16:57
Pułtusk
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki
17:20
Maków Mazowiecki
17:21
Maków Mazowiecki
17:23
Obiecanowo
17:24
Obiecanowo
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo
17:42
Dobrzankowo
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz
15:57
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Jagiellońska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
15 lip
16:18
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
Kupić za
5,25
15:30
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:48
Warszawa
15:52
Warszawa
16:14
Legionowo
16:16
Legionowo
16:18
Legionowo
16:24
Zegrze Południowe
16:28
Zegrze Północne
16:34
Serock
16:58
Pułtusk
17:14
Laski
17:17
Stary Szelków
17:23
Łaś
17:31
Różan
17:39
Młynarze
17:55
Ostrołęka
17:58
Ostrołęka
16:18
15 lip
Legionowo
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
15 lip
16:56
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
Kupić za
10,50
16:15
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:31
Warszawa
16:35
Warszawa
16:39
Warszawa
16:56
Legionowo
17:11
Serock
17:35
Pułtusk
18:00
Maków Mazowiecki
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
16:56
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
15 lip
17:26
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Warszawska
Kupić za
5,25
16:50
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:06
Warszawa
17:10
Warszawa
17:26
Legionowo
17:34
Zegrze Południowe
17:44
Serock
18:08
Pułtusk
18:29
Szelków
18:44
Różan
18:50
Młynarze
19:15
Ostrołęka
19:41
Dylewo
19:47
Kadzidło
20:09
Myszyniec
20:20
Dąbrowy
20:25
Rozogi
20:39
Spychowo
20:47
Stare Kiełbonki
20:51
Mojtyny
20:54
Nawiady
20:59
Piecki
21:14
Mrągowo
21:19
Mrągowo
21:24
Szestno
21:35
Wilkowo
21:43
Kętrzyn
17:26
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Warszawska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
15 lip
18:42
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
Kupić za
5,25
18:00
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:16
Warszawa
18:20
Warszawa
18:24
Warszawa
18:42
Legionowo
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock
19:03
Serock
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek
19:12
Dzierżenin
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk
19:46
Pułtusk
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo
20:09
Maków Mazowiecki
20:11
Maków Mazowiecki
20:13
Maków Mazowiecki
20:14
Obiecanowo
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec
20:26
Krasiniec
20:29
Bogate
20:30
Emowo
20:31
Dobrzankowo
20:32
Dobrzankowo
20:36
Sierakowo
20:38
Przasnysz
18:42
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
15 lip
19:41
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Jagiellońska
Kupić za
4,20
19:00
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:20
Warszawa
19:25
Warszawa
19:28
Warszawa
19:41
Legionowo
19:48
Zegrze Południowe
19:50
Zegrze
19:56
Serock
20:02
Dzierżenin
20:18
Pułtusk
20:21
Pułtusk
20:23
Kleszewo
20:30
Boby
20:34
Laski
20:37
Szelków
20:39
Szelków
20:41
Rostki
20:43
Łaś
20:44
Łaś
20:46
Chrzanowo
20:48
Gosie
20:53
Różan
20:55
Różan
20:57
Dyszobaba
20:58
Sieluń
21:00
Młynarze
21:01
Młynarze
21:03
Sadykierz
21:04
Kołaki
21:05
Żerań Mały
21:06
Żerań Duży
21:07
Dobrołęka
21:10
Nożewo
21:13
Kordowo
21:14
Olszewo
21:15
Grabowo
19:41
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Jagiellońska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:55
15 lip
20:35
15 lip
Warszawa, Dworzec Zachodni
Legionowo, ul. Jagiellońska
Kupić za
5,25
19:55
15 lip
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:10
Warszawa
20:14
Warszawa
20:20
Warszawa
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek
20:57
Serock
20:59
Wierzbica
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin
21:05
Pogorzelec
21:07
Karniewek
21:08
Gzowo
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk
21:21
Pułtusk
21:28
Pułtusk
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki
21:48
Maków Mazowiecki
21:49
Maków Mazowiecki
21:50
Obiecanowo
21:51
Obiecanowo
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo
22:04
Dobrzankowo
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz
20:35
15 lip
Legionowo
Legionowo, ul. Jagiellońska
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa