Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Legionowo — Ostrołęka

Najlepsza oferta

Codziennie
16:14
Czas przejazdu01 h. 45 min

Legionowo

Legionowo, Legionowo, ul. Sobieskiego 01/02

17:59

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

18,90 

Rozkład jazdy autobusów Legionowo — Ostrołęka w 2019 rok

Codziennie
07:36
Czas przejazdu01 h. 49 min

Legionowo

Przystanek, ul. Jana III Sobieskiego

09:25

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

18,90 
Codziennie
08:44
Czas przejazdu01 h. 46 min

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

10:30

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

18,90 
Codziennie
09:10
Czas przejazdu01 h. 35 min

Legionowo

Przystanek, ul. Sielankowa

10:45

Ostrołęka

Dworzec autobusowy, ul. gen. Ludwika Bogusławskiego 21

25,20 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu