Bilety autobusoweSerock - Legionowo

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Serock — Legionowo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza nie
20:20
Czas przejazdu20 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
20:40
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Serock — Legionowo w 2020 roku

Codziennie
08:40
Czas przejazdu20 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
09:00
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
12:34
Czas przejazdu20 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
12:54
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sobieskiego 01/02
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
14:04
Czas przejazdu20 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
14:24
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul.Sobieskiego
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu20 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
19:35
Legionowo
Legionowo, Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Serock — Legionowo
5
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 20 min.
Szacowany czas podróży
08:40 — 09:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:20 — 20:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
5 — 5 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami