Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweSerock – Olsztyn

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Serock — Olsztyn

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
18:55
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A
37,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Serock — Olsztyn w 2020 roku

Codziennie
08:45
Czas przejazdu03 h. 25 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
12:10
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A
37,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu03 h. 40 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
14:40
Olsztyn
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 maja 2A
37,80 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Olsztyn
Z miasta Olsztyn

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu