Bilety autobusoweSerock - Pułtusk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Serock — Pułtusk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu25 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
15:55
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Serock — Pułtusk w 2020 roku

Codziennie
07:56
Czas przejazdu24 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
08:20
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
08:45
Czas przejazdu25 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
09:10
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
09:48
Czas przejazdu31 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
10:19
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
5,25 
Przewoźnik: Przewozy B. Czaplicka, K. Czaplicki
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu25 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
11:25
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Nowy Rynek
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:
Codziennie
16:34
Czas przejazdu24 min
Serock
Serock, Serock, Centrum
16:58
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy
5,25 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Serock — Pułtusk
6
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 25 min.
Szacowany czas podróży
07:56 — 08:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:34 — 16:58
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
5 — 9 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami