Rozkład jazdy PKS Olsztyn – Pułtusk

15:45
15 sie
18:45
15 sie
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
15:45
15 sie
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
15:50
Olsztyn
16:20
Pasym
16:28
Grom
16:40
Szczytno
16:42
Szczytno
17:05
Wielbark
17:25
Chorzele
17:55
Przasnysz
18:15
Bogate
18:25
Maków Mazowiecki
18:45
Pułtusk
19:15
Serock
19:35
Legionowo
19:55
Warszawa
19:58
Warszawa
20:10
Warszawa
18:45
15 sie
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:45
15 sie
19:50
15 sie
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
31,50
16:45
15 sie
Olsztyn
Olsztyn, Dworzec Autobusowy
16:50
Olsztyn
17:20
Pasym
17:40
Szczytno
17:42
Szczytno
18:05
Wielbark
18:25
Chorzele
18:55
Przasnysz
19:15
Bogate
19:25
Maków Mazowiecki
19:50
Pułtusk
20:20
Serock
20:40
Legionowo
21:00
Warszawa
21:03
Warszawa
21:15
Warszawa
19:50
15 sie
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Olsztyn
Do miasta Olsztyn