Rozkład jazdy PKS Pułtusk – Ostrołęka

12:10
22 cze
13:10
22 cze
Pułtusk
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
10,50
12:10
22 cze
Pułtusk
Pułtusk
13:10
22 cze
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:40
22 cze
17:40
22 cze
Pułtusk
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
10,50
16:40
22 cze
Pułtusk
Pułtusk
17:40
22 cze
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
17:00
22 cze
18:00
22 cze
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
Kupić za
11,55
17:00
22 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
15:48
Warszawa
15:52
Warszawa
16:14
Legionowo
16:16
Legionowo
16:18
Legionowo
16:24
Zegrze Południowe
16:28
Zegrze Północne
16:34
Serock
16:58
Pułtusk
17:14
Laski
17:17
Stary Szelków
17:23
Łaś
17:31
Różan
17:39
Młynarze
17:55
Ostrołęka
17:58
Ostrołęka
18:00
22 cze
Ostrołęka
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
22 cze
20:15
22 cze
Pułtusk
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
10,50
19:15
22 cze
Pułtusk
Pułtusk
20:15
22 cze
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:55
22 cze
23:55
22 cze
Pułtusk
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
Kupić za
10,50
22:55
22 cze
Pułtusk
Pułtusk
23:55
22 cze
Ostrołęka
Ostrołęka - Gal. Bursztynowa
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki