Rozkład jazdy PKS Maków Mazowiecki – Pułtusk

07:50
23 cze
08:10
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
6,30
07:50
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
05:15
Olsztyn
05:43
Pasym
05:51
Grom
06:03
Szczytno
06:05
Szczytno
06:30
Wielbark
06:50
Chorzele
07:20
Przasnysz
07:40
Bogate
07:50
Maków Mazowiecki
08:10
Pułtusk
08:40
Serock
09:00
Legionowo
09:21
Warszawa
09:24
Warszawa
08:10
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:20
23 cze
08:45
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
10,50
08:20
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
05:45
Sorkwity
06:00
Biskupiec
06:25
Dźwierzuty
06:45
Szczytno
07:05
Wielbark
07:20
Chorzele
07:50
Przasnysz
08:10
Krasiniec
08:20
Maków Mazowiecki
08:45
Pułtusk
09:20
Serock
09:43
Warszawa
09:47
Warszawa
09:50
Warszawa
09:58
Warszawa
08:45
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
14:20
23 cze
14:46
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
10,50
14:20
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
11:48
Borowe
11:50
Borowski Las
12:00
Rybno
12:10
Rańsk
12:17
Orżyny
12:34
Szczytno
12:55
Wielbark
13:10
Chorzele
13:40
Przasnysz
14:10
Krasiniec
14:20
Maków Mazowiecki
14:46
Pułtusk
15:20
Serock
15:43
Warszawa
15:47
Warszawa
15:50
Warszawa
15:58
Warszawa
14:46
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:10
23 cze
16:30
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
6,30
16:10
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
13:15
Sorkwity
13:30
Biskupiec
13:50
Dźwierzuty
14:05
Szczytno
14:40
Wielbark
15:00
Chorzele
15:30
Przasnysz
16:00
Krasiniec
16:10
Maków Mazowiecki
16:30
Pułtusk
17:15
Legionowo
17:35
Warszawa
17:40
Warszawa
17:50
Warszawa
16:30
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:25
23 cze
18:45
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
6,30
18:25
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
15:50
Olsztyn
16:20
Pasym
16:28
Grom
16:40
Szczytno
16:42
Szczytno
17:05
Wielbark
17:25
Chorzele
17:55
Przasnysz
18:15
Bogate
18:25
Maków Mazowiecki
18:45
Pułtusk
19:15
Serock
19:35
Legionowo
19:55
Warszawa
19:58
Warszawa
20:10
Warszawa
18:45
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:25
23 cze
19:50
23 cze
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
Kupić za
6,30
19:25
23 cze
Maków Mazowiecki
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:50
Olsztyn
17:20
Pasym
17:40
Szczytno
17:42
Szczytno
18:05
Wielbark
18:25
Chorzele
18:55
Przasnysz
19:15
Bogate
19:25
Maków Mazowiecki
19:50
Pułtusk
20:20
Serock
20:40
Legionowo
21:00
Warszawa
21:03
Warszawa
21:15
Warszawa
19:50
23 cze
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki