Bilety autobusowe

Warszawa - Pułtusk

od 8 zł, 17 paź

Rozkład jazdy PKS Warszawa – Pułtusk

12:30
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

13:50
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Nowy Rynek

9
12:30
16 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
12:46
Warszawa, Bonifraterska 01
12:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
12:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
13:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
13:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
13:18
Zegrze Południowe
13:20
Zegrze, Juzistek 01/02
13:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
13:27
Serock, Centrum
13:50
Pułtusk, Nowy Rynek
13:58
Pułtusk, Cmentarz 02
14:14
Stary Szelków
14:21
Łaś
14:30
Różan, ul. Przemysłowa
14:40
Młynarze
14:50
Dobrołęka
13:50
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Nowy Rynek
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:15
16 paź
w drodze 01 godz. 33 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:48
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

9
13:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:31
Warszawa, Bonifraterska 01
13:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
13:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
14:18
Serock, ul. Pułtuska
14:21
Wierzbica, I
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin I
14:29
Pogorzelec I
14:32
Karniewek I
14:33
Gzowo I
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica I
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk, POM
14:48
Pułtusk, Nowy Rynek
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny, Nadrzecze
15:29
Maków Mazowiecki, ul. Warszawska
15:32
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:36
Obiecanowo, II
15:37
Obiecanowo, I
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec, II
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo, II
15:49
Dobrzankowo, I
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz, ul. Makowska
14:48
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:30
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

14:50
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

11
13:30
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
13:46
Warszawa, Bonifraterska 01
13:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
13:54
Warszawa, Żerań FSO 02
14:11
Legionowo, ul. Słoneczna
14:26
Serock, ul. Pułtuska
14:50
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
15:14
Stary Szelków
15:21
Łaś, Skrzyżowanie
15:30
Różan
15:40
Młynarze I
15:59
Ostrołęka, ul. Warszawska
16:05
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
16:26
Dylewo
16:32
Kadzidło
16:54
Myszyniec
17:05
Dąbrowy
17:10
Rozogi
17:15
Występ
17:31
Szczytno, ul. Piłsudskiego
14:50
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
16 paź
w drodze 01 godz. 26 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:26
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

9
14:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:15
Warszawa, Dworzec Gdański 04
14:19
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
14:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo, ul. Jagiellońska
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica, I
15:09
Dzierżenin I
15:11
Pogorzelec I
15:13
Karniewek I
15:14
Gzowo I
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica I
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk, Nowy Rynek
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
15:57
Obiecanowo, I
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo, I
16:14
Sierakowo
15:26
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:35
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

15:55
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10
14:35
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:45
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:30
Serock, Centrum
15:55
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
16:20
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
16:30
Bogate, Szkoła
16:45
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
17:20
Chorzele, Przystanek Dworcowy
17:40
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
18:00
Szczytno, Dworzec Autobusowy
18:02
Szczytno, ul. Pasymska 03/04
18:14
Grom, 01/02
18:22
Pasym, Rynek
18:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
15:55
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:30
16 paź
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

15:58
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

9
14:30
16 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
14:46
Warszawa, Bonifraterska 01
14:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
14:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
15:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
15:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
15:18
Zegrze Południowe
15:20
Zegrze, Juzistek 01/02
15:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
15:27
Serock, Centrum
15:50
Pułtusk, Nowy Rynek
15:58
Pułtusk, Cmentarz 02
16:14
Stary Szelków
16:21
Łaś
16:30
Różan, ul. Przemysłowa
16:40
Młynarze
16:50
Dobrołęka
15:58
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:35
16 paź
w drodze 01 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

16:40
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
15:35
16 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
16:40
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:20
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

16:40
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
15:20
16 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
16:40
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:15
16 paź
w drodze 01 godz. 42 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:57
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Putusk, Szpital

9
15:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:31
Warszawa, Dworzec Gdański 04
15:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
15:40
Warszawa, Żerań FSO 01/02
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo, ul. Jagiellońska
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek, Schronisko PTTK
16:18
Serock
16:21
Wierzbica, I
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin I
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek I
16:32
Gzowo I
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica I
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk, POM
16:44
Pułtusk, Nowy Rynek
16:57
Putusk, Szpital
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki, Cmentarz
17:20
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
17:21
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
17:23
Obiecanowo, II
17:24
Obiecanowo, I
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec, II
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo, II
17:42
Dobrzankowo, I
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz, ul. Makowska
16:57
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Putusk, Szpital
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
16 paź
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

16:58
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10
15:30
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:48
Warszawa, Bonifraterska 01
15:52
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
16:14
Legionowo, ul.Sobieskiego
16:16
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
16:18
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
16:24
Zegrze Południowe
16:28
Zegrze, ul. Warszawska
16:34
Serock, Centrum
16:58
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
17:14
Laski
17:17
Stary Szelków
17:23
Łaś, Skrzyżowanie
17:31
Różan, ul. Poniatowskiego
17:39
Młynarze I
17:55
Ostrołęka, ul. Warszawska
17:58
Ostrołęka, ul. Mostowa
16:58
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
16 paź
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

17:28
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

9
16:00
16 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
16:16
Warszawa, Bonifraterska 01
16:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
16:26
Warszawa, Białołęka-Ratusz
16:40
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
16:42
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
16:48
Zegrze Południowe
16:50
Zegrze, Juzistek 01/02
16:51
Jadwisin, Akacjowa 01/02
16:57
Serock, Centrum
17:20
Pułtusk, Nowy Rynek
17:28
Pułtusk, Cmentarz 02
17:44
Stary Szelków
17:51
Łaś
18:00
Różan, ul. Przemysłowa
18:10
Młynarze
18:20
Dobrołęka
17:28
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:15
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

17:35
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

13
16:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
16:31
Warszawa, Bonifraterska 01
16:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
16:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
16:56
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
17:11
Serock, ul. Pułtuska
17:35
Pułtusk, Nowy Rynek
18:00
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
17:35
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:50
16 paź
w drodze 01 godz. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:08
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10
16:50
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:06
Warszawa, Bonifraterska 01
17:10
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
17:26
Legionowo, ul. Warszawska
17:34
Zegrze Południowe
17:44
Serock
18:08
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
18:29
Szelków
18:44
Różan I
18:50
Młynarze I
19:15
Ostrołęka, Dworzec Autobusowy
19:41
Dylewo
19:47
Kadzidło
20:09
Myszyniec
20:20
Dąbrowy
20:25
Rozogi
20:39
Spychowo
20:47
Stare Kiełbonki
20:51
Mojtyny
20:54
Nawiady
20:59
Piecki
21:14
Mrągowo, Dworzec Autobusowy
21:19
Mrągowo, ul. Wolności Nż
21:24
Szestno
21:35
Wilkowo
21:43
Kętrzyn, ul. Bydgoska Nż
18:08
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:15
16 paź
w drodze 01 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

18:30
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

11
17:15
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
17:31
Warszawa, Bonifraterska 01
17:35
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
17:39
Warszawa, Żerań FSO 01/02
18:09
Serock
18:30
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
18:57
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
19:11
Krasiniec
19:20
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
19:53
Chorzele
20:11
Wielbark
20:31
Szczytno, Dworzec Autobusowy
20:55
Pasym, Rynek
21:25
Olsztyn, Gdyńska 02/01
21:28
Olsztyn, ul. Dworcowa Prz.
18:30
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
16 paź
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

18:58
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

9
17:30
16 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
17:46
Warszawa, Bonifraterska 01
17:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
17:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
18:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
18:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
18:18
Zegrze Południowe
18:20
Zegrze, Juzistek 01/02
18:23
Jadwisin, Akacjowa 01/02
18:27
Serock, Centrum
18:50
Pułtusk, Nowy Rynek
18:58
Pułtusk, Cmentarz 02
19:14
Stary Szelków
19:21
Łaś
19:30
Różan, ul. Przemysłowa
19:40
Młynarze
19:50
Dobrołęka
18:58
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:45
16 paź
w drodze 01 godz. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:03
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

11
17:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:01
Warszawa, Bonifraterska 01
18:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 02
18:09
Warszawa, Żerań FSO 02
18:33
Serock, ul. Pułtuska
19:03
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
19:31
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
19:44
Krasiniec
19:55
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
20:30
Chorzele
20:45
Wielbark
21:05
Szczytno, Dworzec Autobusowy
21:25
Dźwierzuty
21:40
Biskupiec
21:55
Sorkwity
22:13
Mrągowo, ul. Olsztyńska
19:03
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:10
16 paź
w drodze 01 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

19:15
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
18:10
16 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
19:15
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:50
16 paź
w drodze 01 godz. 25 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

19:15
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
17:50
16 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
19:15
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
16 paź
w drodze 01 godz. 46 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

19:46
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Putusk, Szpital

9
18:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:16
Warszawa, Bonifraterska 01
18:20
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
18:24
Warszawa, Żerań FSO 01/02
18:42
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock, ul. Pułtuska Dworzec Kolejowy
19:03
Serock, ul. Pułtuska
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek, Dworzec Kolejowy
19:12
Dzierżenin, Kościół
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże, Dworzec kolejowy
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk, Nowy Rynek
19:46
Putusk, Szpital
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki I
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo, Dworzec Kolejowy
20:09
Maków Mazowiecki, Cmentarz
20:11
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
20:13
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
20:14
Obiecanowo, Dworzec Kolejowy
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo, D.K.
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec, CPN
20:26
Krasiniec, Cukrownia
20:29
Bogate, Dworzec Kolejowy
20:30
Emowo, Dworzec Kolejowy
20:31
Dobrzankowo, II
20:32
Dobrzankowo, I
20:36
Sierakowo, Dworzec kolejowy
20:38
Przasnysz, ul. Makowska
19:46
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Putusk, Szpital
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
16 paź
w drodze 01 godz. 28 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni

19:58
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

9
18:30
16 paź
Warszawa
Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni
18:46
Warszawa, Bonifraterska 01
18:50
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
18:56
Warszawa, Białołęka-Ratusz
19:10
Legionowo, ul. Sielankowa 01/02
19:12
Legionowo, Osiedle 'Piaski'
19:18
Zegrze Południowe
19:20
Zegrze, Juzistek 01/02
19:21
Jadwisin, Akacjowa 01/02
19:27
Serock, Centrum
19:50
Pułtusk, Nowy Rynek
19:58
Pułtusk, Cmentarz 02
20:14
Stary Szelków
20:21
Łaś
20:30
Różan, ul. Przemysłowa
20:40
Młynarze
20:50
Dobrołęka
19:58
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
16 paź
w drodze 01 godz. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

20:18
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

9
19:00
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Warszawa, Bonifraterska 01
19:25
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
19:28
Warszawa, Żerań FSO 01/02
19:41
Legionowo, ul. Jagiellońska
19:48
Zegrze Południowe
19:50
Zegrze
19:56
Serock
20:02
Dzierżenin
20:18
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
20:21
Pułtusk, ul. Kościuszki
20:23
Kleszewo
20:30
Boby
20:34
Laski
20:37
Szelków
20:39
Szelków, Kolonia
20:41
Rostki
20:43
Łaś
20:44
Łaś, Skrzyżowanie
20:46
Chrzanowo
20:48
Gosie
20:53
Różan
20:55
Różan, Kolonia
20:57
Dyszobaba
20:58
Sieluń
21:00
Młynarze
21:01
Młynarze, Kolonia
21:03
Sadykierz
21:04
Kołaki
21:05
Żerań Mały
21:06
Żerań Duży
21:07
Dobrołęka
21:10
Nożewo
21:13
Kordowo
21:14
Olszewo
21:15
Grabowo
20:18
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:45
16 paź
w drodze 01 godz. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:00
16 paź

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

11
19:45
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:01
Warszawa, Bonifraterska 01
20:05
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
20:09
Warszawa, Żerań FSO 01/02
20:38
Serock, Centrum
21:00
Pułtusk, Nowy Rynek
21:21
Maków Mazowiecki, Dworzec Autobusowy
21:49
Przasnysz, Dworzec Autobusowy
22:18
Chorzele, Przystanek Dworcowy
22:36
Wielbark, ul. W. Jagiełły 01/02
22:56
Szczytno, ul. Kolejowa
23:20
Pasym, Rynek
23:50
Olsztyn, Gdyńska 02/01
23:53
Olsztyn, ul. Dworcowa Prz.
21:00
16 paź
Pułtusk
Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:55
16 paź
w drodze 01 godz. 33 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

21:28
16 paź

Pułtusk

Pułtusk, Putusk, Szpital

9
19:55
16 paź
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
20:10
Warszawa, Dworzec Gdański 04
20:14
Warszawa, Rondo Stefana Starzyńskiego 01/02
20:20
Warszawa, Żerań FSO 01/02
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo, ul. Jagiellońska
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek, Schronisko PTTK
20:57
Serock
20:59
Wierzbica, I
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin I
21:05
Pogorzelec I
21:07
Karniewek I
21:08
Gzowo I
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica I
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk, POM
21:21
Pułtusk, Nowy Rynek
21:28
Putusk, Szpital
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki, Cmentarz
21:48
Maków Mazowiecki, ul. Ciechanowska
21:49
Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska
21:50
Obiecanowo, II
21:51
Obiecanowo, I
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec, II
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo, II
22:04
Dobrzankowo, I
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz, ul. Makowska
21:28
16 paź
Pułtusk
Pułtusk, Putusk, Szpital
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:50
16 paź
w drodze 01 godz. 05 min

Warszawa

Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6

22:55
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
21:50
16 paź
Warszawa
Dworzec Gdański, ul. Słomińskiego 6
22:55
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
21:35
16 paź
w drodze 01 godz. 20 min

Warszawa

Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1

22:55
16 paź

Pułtusk

Pułtusk

9
21:35
16 paź
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
22:55
16 paź
Pułtusk
Pułtusk
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Przejazd standardowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa