Rozkład jazdy PKS Warszawa – Pułtusk

10:10
11:25
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Nowy Rynek
9,00
10:10
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:25
Warszawa
11:00
Serock
11:25
Pułtusk
11:50
Maków Mazowiecki
12:11
Bogate
12:27
Przasnysz
13:00
Chorzele
13:20
Wielbark
13:43
Szczytno
13:52
Szczytno
14:07
Pasym
14:35
Olsztyn
11:25
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Nowy Rynek
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:30
11:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
10:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:46
Warszawa
10:50
Warszawa
10:56
Warszawa
11:10
Legionowo
11:12
Legionowo
11:18
Zegrze Południowe
11:20
Zegrze
11:23
Jadwisin
11:27
Serock
11:50
Pułtusk
11:58
Pułtusk
12:14
Stary Szelków
12:21
Łaś
12:30
Różan
12:40
Młynarze
12:50
Dobrołęka
12:59
Ostrołęka
11:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:45
12:08
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
10:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
10:58
Warszawa
11:02
Warszawa
11:06
Warszawa
11:20
Jabłonna
11:24
Legionowo
11:34
Zegrze Południowe
11:37
Zegrze
11:40
Jadwisin
11:45
Serock
11:48
Wierzbica
11:50
Klusek
11:54
Dzierżenin
11:56
Pogorzelec
11:58
Karniewek
11:59
Gzowo
12:00
Strzyże
12:03
Łubienica
12:05
Kacice
12:08
Pułtusk
12:22
Pułtusk
12:25
Kleszewo
12:28
Lipa
12:31
Chmielewo
12:35
Boby
12:39
Laski
12:43
Szelków
12:47
Smrock
12:48
Chyliny
12:50
Chyliny
12:54
Maków Mazowiecki
12:56
Maków Mazowiecki
12:57
Maków Mazowiecki
13:02
Maków Mazowiecki
13:04
Obiecanowo
13:05
Obiecanowo
13:08
Młodzianowo
13:11
Węgrzynowo
13:12
Krasiniec
13:14
Krasiniec
13:16
Bogate
13:18
Bogate
13:19
Bogate
13:21
Emowo
13:23
Dobrzankowo
13:24
Dobrzankowo
13:26
Dobrzankowo
13:29
Sierakowo
13:32
Przasnysz
12:08
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:05
12:10
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Pułtusk
8,20
11:05
12 gru
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
12:10
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
10:50
12:10
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Pułtusk
8,20
10:50
12 gru
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
12:10
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:00
12:18
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
8,00
11:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:20
Warszawa
11:25
Warszawa
11:28
Warszawa
11:41
Legionowo
11:48
Zegrze Południowe
11:50
Zegrze
11:56
Serock
12:02
Dzierżenin
12:18
Pułtusk
12:21
Pułtusk
12:23
Kleszewo
12:30
Boby
12:34
Laski
12:37
Szelków
12:39
Szelków
12:41
Rostki
12:43
Łaś
12:44
Łaś
12:46
Chrzanowo
12:48
Gosie
12:53
Różan
12:55
Różan
12:57
Dyszobaba
12:58
Sieluń
13:00
Młynarze
13:01
Młynarze
13:03
Sadykierz
13:04
Kołaki
13:05
Żerań Mały
13:06
Żerań Duży
13:07
Dobrołęka
13:10
Nożewo
13:13
Kordowo
13:14
Olszewo
13:15
Grabowo
12:18
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:30
12:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
11:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
11:46
Warszawa
11:50
Warszawa
11:56
Warszawa
12:10
Legionowo
12:12
Legionowo
12:18
Zegrze Południowe
12:20
Zegrze
12:23
Jadwisin
12:27
Serock
12:50
Pułtusk
12:58
Pułtusk
13:14
Stary Szelków
13:21
Łaś
13:30
Różan
13:40
Młynarze
13:50
Dobrołęka
13:59
Ostrołęka
12:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
11:45
13:03
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
11:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:01
Warszawa
12:05
Warszawa
12:33
Serock
13:03
Pułtusk
13:36
Maków Mazowiecki
13:46
Krasiniec
14:00
Przasnysz
14:40
Chorzele
14:55
Wielbark
15:15
Szczytno
15:33
Orżyny
15:40
Rańsk
15:50
Rybno
16:00
Borowski Las
16:02
Borowo
16:14
Mrągowo
13:03
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:15
13:43
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
12:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:23
Warszawa
12:27
Warszawa
12:31
Warszawa
12:43
Jabłonna
12:48
Legionowo
12:58
Zegrze Południowe
13:01
Zegrze
13:04
Jadwisin
13:10
Serock
13:13
Wierzbica
13:16
Klusek
13:21
Dzierżenin
13:24
Pogorzelec
13:27
Karniewek
13:29
Gzowo
13:31
Strzyże
13:36
Łubienica
13:38
Kacice
13:43
Pułtusk
13:52
Pułtusk
13:55
Kleszewo
13:58
Lipa
14:00
Chmielewo
14:03
Boby
14:06
Laski
14:11
Szelków
14:15
Smrock
14:16
Chyliny
14:18
Chyliny
14:23
Maków Mazowiecki
14:24
Maków Mazowiecki
14:26
Maków Mazowiecki
14:31
Maków Mazowiecki
14:33
Obiecanowo
14:35
Obiecanowo
14:39
Młodzianowo
14:40
Kobylinek
14:43
Retka
14:46
Jaciążek
14:51
Płoniawy-Bramura
14:55
Suche
14:57
Suche
15:00
Łazy
15:03
Nowy Krasnosielc
15:06
Krasnosielc
15:10
Przytuły
15:12
Drążdżewo Małe
15:14
Drążdżewo
15:17
Drążdżewo-Kujawy
15:19
Drążdżewo Nowe
15:21
Stegna
15:23
Jednorożec
13:43
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:00
13:45
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
12:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:16
Warszawa
12:20
Warszawa
12:24
Warszawa
12:25
Warszawa
12:38
Jabłonna
12:41
Legionowo
12:42
Legionowo
12:43
Legionowo
12:45
Legionowo
12:46
Michałów
12:51
Wieliszew
12:52
Zegrze Południowe
12:54
Zegrze
12:55
Borowa Góra
12:56
Zegrzynek
12:57
Zegrzynek
12:58
Jadwisin
12:59
Serock
13:00
Serock
13:02
Wierzbica
13:03
Wierzbica
13:05
Klusek
13:09
Dzierżenin
13:10
Dzierżenin
13:11
Pogorzelec
13:14
Karniewek
13:16
Gzowo
13:18
Strzyże
13:21
Łubienica
13:24
Kacice
13:28
Pułtusk
13:45
Pułtusk
13:51
Pułtusk
13:53
Pułtusk
13:56
Olszak
13:58
Zakręt
13:59
Przemiarowo
14:03
Głodowo
14:06
Gościejewo
14:09
Szwelice
14:11
Czarnostów
14:13
Krzemień
14:14
Byszewo
14:17
Karniewo
14:19
Karniewo
14:21
Żabin Karniewski
14:23
Żabin Karniewski
14:26
Ośnica
14:28
Maków Mazowiecki
14:30
Maków Mazowiecki
14:42
Maków Mazowiecki
14:45
Obiecanowo
14:48
Młodzianowo
14:52
Węgrzynowo
14:55
Krasiniec
15:00
Krasne
15:01
Wężewo
15:03
Wężewo
15:04
Kozin
15:05
Helenów
15:08
Kurowo
15:11
Szwejki
15:14
Szwejki
15:16
Gawary
15:17
Milewo-Rączki
15:21
Nowokrasne
15:24
Kołaczków
15:26
Kołaczków
15:29
Rembowo
15:31
Pałuki
15:34
Bogucin
15:36
Czernice
15:38
Opinogóra
15:39
Zygmuntowo
15:40
Elżbiecin
15:41
Elżbiecin
15:43
Władysławowo
15:44
Władysławowo
15:45
Chrzanówek
15:47
Ciechanów
15:49
Ciechanów
15:50
Ciechanów
13:45
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:30
13:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
12:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
12:46
Warszawa
12:50
Warszawa
12:56
Warszawa
13:10
Legionowo
13:12
Legionowo
13:18
Zegrze Południowe
13:20
Zegrze
13:23
Jadwisin
13:27
Serock
13:50
Pułtusk
13:58
Pułtusk
14:14
Stary Szelków
14:21
Łaś
14:30
Różan
14:40
Młynarze
14:50
Dobrołęka
14:59
Ostrołęka
13:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
12:45
14:15
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
12:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:01
Warszawa
13:05
Warszawa
13:10
Warszawa
13:28
Legionowo
13:30
Legionowo
13:50
Serock
14:15
Pułtusk
14:43
Maków Mazowiecki
14:58
Krasiniec
14:15
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:00
14:30
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
13:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:16
Warszawa
13:20
Warszawa
13:24
Warszawa
13:30
Warszawa
13:38
Jabłonna
13:41
Legionowo
13:42
Legionowo
13:43
Legionowo
13:45
Legionowo
13:46
Michałów
13:51
Wieliszew
13:52
Zegrze Południowe
13:54
Zegrze
13:55
Borowa Góra
13:56
Zegrzynek
13:57
Zegrzynek
13:58
Jadwisin
13:59
Serock
14:00
Serock
14:02
Wierzbica
14:03
Wierzbica
14:05
Klusek
14:09
Dzierżenin
14:10
Dzierżenin
14:11
Pogorzelec
14:14
Karniewek
14:16
Gzowo
14:18
Strzyże
14:21
Łubienica
14:24
Kacice
14:28
Pułtusk
14:30
Pułtusk
14:41
Pułtusk
14:43
Pułtusk
14:46
Olszak
14:48
Zakręt
14:49
Przemiarowo
14:53
Głodowo
14:56
Gościejewo
14:59
Szwelice
15:01
Czarnostów
15:03
Krzemień
15:04
Byszewo
15:07
Karniewo
15:09
Karniewo
15:11
Żabin Karniewski
15:13
Żabin Karniewski
15:16
Ośnica
15:18
Maków Mazowiecki
15:20
Maków Mazowiecki
15:27
Maków Mazowiecki
15:30
Słoniawy
15:33
Romanowo
15:34
Zaręby
15:35
Zaręby
15:37
Zalesie
15:38
Zalesie
15:41
Krasne
15:43
Krasne
15:44
Wężewo
15:46
Wężewo
15:48
Żbiki
15:51
Gawronki
15:55
Nowe Żmijewo
15:58
Zielona
16:00
Szlasy Żalne
16:04
Pęczki-Kozłowo
16:06
Barańce
16:08
Goździe
16:12
Wola Wierzbowska
16:14
Kołaki-Budzyno
16:17
Rąbież
16:18
Bacze
16:20
Dzbonie
16:22
Jałowa Wieś
16:24
Przedwojewo
16:27
Ciechanów
16:28
Ciechanów
16:29
Ciechanów
16:32
Ciechanów
16:33
Ciechanów
16:34
Ciechanów
16:35
Ciechanów
14:30
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:15
14:48
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Nowy Rynek
8,00
13:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
13:31
Warszawa
13:35
Warszawa
13:39
Warszawa
13:53
Jabłonna
13:57
Legionowo
14:07
Zegrze Południowe
14:10
Zegrze
14:13
Zegrzynek
14:18
Serock
14:21
Wierzbica
14:23
Klusek
14:27
Dzierżenin
14:29
Pogorzelec
14:32
Karniewek
14:33
Gzowo
14:35
Strzyże
14:38
Łubienica
14:42
Kacice
14:46
Pułtusk
14:48
Pułtusk
15:01
Kleszewo
15:04
Lipa
15:07
Chmielewo
15:10
Boby
15:14
Laski
15:18
Szelków
15:22
Smrock
15:24
Ciepielewo
15:25
Chyliny
15:29
Maków Mazowiecki
15:32
Maków Mazowiecki
15:36
Obiecanowo
15:37
Obiecanowo
15:39
Młodzianowo
15:43
Węgrzynowo
15:44
Krasiniec
15:45
Krasiniec
15:46
Bogate
15:47
Emowo
15:48
Dobrzankowo
15:49
Dobrzankowo
15:52
Sierakowo
15:54
Przasnysz
14:48
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Nowy Rynek
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
13:45
15:15
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
13:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:01
Warszawa
14:05
Warszawa
14:09
Warszawa
14:10
Warszawa
14:23
Jabłonna
14:26
Legionowo
14:27
Legionowo
14:28
Legionowo
14:31
Michałów-Reginów
14:36
Wieliszew
14:37
Zegrze Południowe
14:39
Zegrze
14:40
Borowa Góra
14:41
Zegrzynek
14:42
Zegrzynek
14:43
Jadwisin
14:44
Serock
14:45
Serock
14:47
Wierzbica
14:48
Wierzbica
14:50
Klusek
14:54
Dzierżenin
14:55
Dzierżenin
14:56
Pogorzelec
14:59
Karniewek
15:01
Gzowo
15:03
Strzyże
15:06
Łubienica
15:09
Kacice
15:13
Pułtusk
15:15
Pułtusk
15:27
Pułtusk
15:29
Pułtusk
15:31
Moszyn
15:33
Gromin
15:34
Gromin
15:36
Pękowo
15:39
Przewodowo
15:42
Przewodowo-Parcele
15:43
Kozłówka
15:46
Porzowo
15:49
Osiek
15:50
Osiek Górny
15:51
Osiek Wólka
15:53
Nowy Gołymin
15:55
Gołymin
15:56
Kałęczyn
15:59
Watkowo
16:02
Gogole
16:05
Morawy Kafasy
16:09
Nasierowo-Dziurawieniec
16:11
Gostkowo
16:13
Wróblewo
16:17
Pomorze
16:21
Chrzanówek
16:23
Ciechanów
16:25
Ciechanów
16:26
Ciechanów
15:15
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:00
15:26
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Nowy Rynek
8,00
14:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:15
Warszawa
14:19
Warszawa
14:24
Warszawa
14:36
Jabłonna
14:40
Legionowo
14:53
Zegrze Południowe
14:56
Zegrze
15:02
Serock
15:04
Wierzbica
15:09
Dzierżenin
15:11
Pogorzelec
15:13
Karniewek
15:14
Gzowo
15:16
Strzyże
15:18
Łubienica
15:21
Kacice
15:26
Pułtusk
15:37
Przemiarowo
15:42
Dzierżanowo
15:44
Głódki
15:48
Chrzanowo
15:53
Maków Mazowiecki
15:57
Obiecanowo
15:59
Młodzianowo
16:01
Węgrzynowo
16:04
Krasiniec
16:07
Bogate
16:11
Dobrzankowo
16:14
Sierakowo
15:26
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Nowy Rynek
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:10
15:28
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
14:10
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:26
Warszawa
14:30
Warszawa
14:46
Legionowo
14:54
Zegrze Południowe
15:04
Serock
15:28
Pułtusk
15:49
Szelków
16:04
Różan
16:10
Młynarze
16:35
Ostrołęka
17:01
Dylewo
17:07
Kadzidło
17:29
Myszyniec
17:40
Dąbrowy
17:45
Rozogi
17:59
Spychowo
18:07
Stare Kiełbonki
18:11
Mojtyny
18:14
Nawiady
18:19
Piecki
18:34
Mrągowo
18:39
Mrągowo
18:44
Szestno
18:55
Wilkowo
19:03
Kętrzyn
15:28
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:15
15:32
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, ul. Kościuszki
8,00
14:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:30
Warszawa
14:32
Warszawa
14:37
Warszawa
15:30
Pułtusk
15:32
Pułtusk
15:40
Kleszewo
15:49
Boby
15:54
Laski
15:59
Szelków
16:01
Szelków
16:03
Rostki
16:05
Łaś
16:07
Łaś
16:09
Chrzanowo
16:12
Gosie
16:18
Różan
16:20
Różan
16:22
Dyszobaba
16:24
Sieluń
16:28
Młynarze
16:29
Młynarze
16:31
Sadykierz
16:32
Kołaki
16:34
Żerań Mały
16:36
Żerań Duży
16:38
Dobrołęka
16:41
Nożewo
16:45
Kordowo
16:46
Olszewo
16:48
Grabowo
15:32
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, ul. Kościuszki
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:30
15:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
14:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:46
Warszawa
14:50
Warszawa
14:56
Warszawa
15:10
Legionowo
15:12
Legionowo
15:18
Zegrze Południowe
15:20
Zegrze
15:23
Jadwisin
15:27
Serock
15:50
Pułtusk
15:58
Pułtusk
16:14
Stary Szelków
16:21
Łaś
16:30
Różan
16:40
Młynarze
16:50
Dobrołęka
16:59
Ostrołęka
15:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
14:35
15:55
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
14:35
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
14:45
Warszawa
15:10
Legionowo
15:30
Serock
15:55
Pułtusk
16:20
Maków Mazowiecki
16:30
Bogate
16:45
Przasnysz
17:20
Chorzele
17:40
Wielbark
18:00
Szczytno
18:02
Szczytno
18:14
Grom
18:22
Pasym
18:50
Olsztyn
15:55
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:05
16:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
15:05
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:21
Warszawa
15:25
Warszawa
15:30
Warszawa
16:07
Serock
16:35
Pułtusk
16:48
Przemiarowo
17:03
Czarnostów
17:08
Karniewo
17:13
Chełchy-Klimki
17:16
Mosaki-Stara Wieś
17:21
Wężewo
17:26
Gostkowo
17:30
Leszno
16:35
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:35
16:40
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Pułtusk
8,20
15:35
12 gru
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
16:40
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:20
16:40
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Pułtusk
8,20
15:20
12 gru
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
16:40
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:15
16:57
Warszawa, Dworzec Zachodni
Putusk, Szpital
8,00
15:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:31
Warszawa
15:35
Warszawa
15:40
Warszawa
15:53
Jabłonna
15:57
Legionowo
16:05
Zegrze Południowe
16:10
Zegrze
16:13
Zegrzynek
16:18
Serock
16:21
Wierzbica
16:23
Klusek
16:27
Dzierżenin
16:29
Pogorzelec
16:31
Karniewek
16:32
Gzowo
16:33
Strzyże
16:36
Łubienica
16:38
Kacice
16:42
Pułtusk
16:44
Pułtusk
16:57
Pułtusk
17:00
Przemiarowo
17:05
Dzierżanowo
17:08
Głódki
17:11
Pomaski
17:15
Chrzanowo
17:18
Maków Mazowiecki
17:20
Maków Mazowiecki
17:21
Maków Mazowiecki
17:23
Obiecanowo
17:24
Obiecanowo
17:27
Młodzianowo
17:31
Węgrzynowo
17:33
Krasiniec
17:34
Krasiniec
17:38
Bogate
17:39
Emowo
17:40
Dobrzankowo
17:42
Dobrzankowo
17:45
Sierakowo
17:48
Przasnysz
16:57
12 gru
Pułtusk
Putusk, Szpital
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:30
16:58
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
15:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:48
Warszawa
16:14
Legionowo
16:16
Legionowo
16:18
Legionowo
16:24
Zegrze Południowe
16:28
Zegrze Północne
16:34
Serock
16:58
Pułtusk
17:14
Laski
17:17
Stary Szelków
17:23
Łaś
17:31
Różan
17:39
Młynarze
17:55
Ostrołęka
17:58
Ostrołęka
16:58
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
15:45
17:08
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
15:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
15:58
Warszawa
16:02
Warszawa
16:06
Warszawa
16:34
Zegrze Południowe
16:37
Zegrze
16:40
Jadwisin
16:45
Serock
16:48
Wierzbica
16:50
Klusek
16:54
Dzierżenin
16:56
Pogorzelec
16:58
Karniewek
16:59
Gzowo
17:00
Strzyże
17:03
Łubienica
17:05
Kacice
17:08
Pułtusk
17:12
Pułtusk
17:15
Kleszewo
17:18
Lipa
17:21
Chmielewo
17:25
Boby
17:29
Laski
17:33
Szelków
17:37
Smrock
17:38
Chyliny
17:40
Chyliny
17:44
Maków Mazowiecki
17:46
Maków Mazowiecki
17:47
Maków Mazowiecki
17:51
Maków Mazowiecki
17:53
Obiecanowo
17:54
Obiecanowo
17:57
Młodzianowo
18:00
Węgrzynowo
18:01
Krasiniec
18:03
Krasiniec
18:05
Bogate
18:07
Bogate
18:09
Bogate
18:10
Emowo
18:12
Dobrzankowo
18:14
Dobrzankowo
18:16
Dobrzankowo
18:19
Sierakowo
18:22
Przasnysz
17:08
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:00
17:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
16:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:16
Warszawa
16:20
Warszawa
16:26
Warszawa
16:40
Legionowo
16:42
Legionowo
16:48
Zegrze Południowe
16:50
Zegrze
16:53
Jadwisin
16:57
Serock
17:20
Pułtusk
17:28
Pułtusk
17:44
Stary Szelków
17:51
Łaś
18:00
Różan
18:10
Młynarze
18:20
Dobrołęka
18:29
Ostrołęka
17:20
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:15
17:35
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Nowy Rynek
12,00
16:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:31
Warszawa
16:35
Warszawa
16:39
Warszawa
16:56
Legionowo
17:11
Serock
17:35
Pułtusk
18:00
Maków Mazowiecki
18:18
Krasiniec
18:34
Przasnysz
18:58
Krzynowłoga Mała
19:07
Krzynowłoga Wielka
19:14
Chorzele
19:36
Wielbark
19:48
Szymany
17:35
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Nowy Rynek
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:25
17:45
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
16:25
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:41
Warszawa
16:45
Warszawa
16:51
Warszawa
17:05
Legionowo
17:07
Legionowo
17:13
Zegrze Południowe
17:15
Zegrze
17:18
Jadwisin
17:22
Serock
17:45
Pułtusk
17:53
Pułtusk
18:09
Stary Szelków
18:16
Łaś
18:25
Różan
18:35
Młynarze
18:45
Dobrołęka
18:54
Ostrołęka
17:45
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
18:03
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
16:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:40
Warszawa
16:43
Warszawa
16:47
Warszawa
16:52
Warszawa
16:56
Warszawa
17:03
Jabłonna
17:05
Legionowo
17:06
Legionowo
17:07
Legionowo
17:14
Zegrze Południowe
17:16
Zegrze
17:20
Jadwisin
17:24
Serock
17:28
Łacha
17:37
Popowo-Letnisko
17:41
Wielęcin
17:43
Wólka Zatorska
17:45
Zatory
17:46
Zatory
17:47
Zatory
17:49
Drwały
17:51
Cieńsza
17:52
Gładczyn Szlachecki
17:54
Gładczyn Rządowy
17:55
Gładczyn
18:03
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:18
18:05
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, ul. Kościuszki
8,00
16:18
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
16:53
Warszawa
16:58
Warszawa
17:01
Warszawa
17:28
Zegrze Południowe
17:30
Zegrze
17:38
Serock
17:46
Dzierżenin
18:04
Pułtusk
18:05
Pułtusk
18:10
Kleszewo
18:12
Lipa
18:15
Chmielewo
18:16
Boby
18:19
Laski
18:24
Szelków
18:26
Szelków
18:27
Rostki
18:30
Łaś
18:36
Chrzanowo
18:40
Różan
18:42
Różan
18:45
Dyszobaba
18:48
Sieluń
18:51
Młynarze
18:53
Młynarze
18:56
Sadykierz
18:58
Kołaki
19:01
Żerań Mały
19:02
Żerań Duży
19:04
Dobrołęka
19:07
Nożewo
19:09
Kordowo
19:12
Olszewo
19:14
Grabowo
19:20
Ostrołęka
19:40
Dylewo
18:05
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, ul. Kościuszki
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
16:50
18:08
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
16:50
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:06
Warszawa
17:10
Warszawa
17:26
Legionowo
17:34
Zegrze Południowe
17:44
Serock
18:08
Pułtusk
18:29
Szelków
18:44
Różan
18:50
Młynarze
19:15
Ostrołęka
19:41
Dylewo
19:47
Kadzidło
20:09
Myszyniec
20:20
Dąbrowy
20:25
Rozogi
20:39
Spychowo
20:47
Stare Kiełbonki
20:51
Mojtyny
20:54
Nawiady
20:59
Piecki
21:14
Mrągowo
21:19
Mrągowo
21:24
Szestno
21:35
Wilkowo
21:43
Kętrzyn
18:08
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:15
18:31
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
17:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:31
Warszawa
17:35
Warszawa
17:39
Warszawa
18:09
Serock
18:31
Pułtusk
18:56
Maków Mazowiecki
19:11
Krasiniec
19:24
Przasnysz
19:53
Chorzele
20:11
Wielbark
20:31
Szczytno
20:55
Pasym
21:25
Olsztyn
21:28
Olsztyn
18:31
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:30
18:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
17:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
17:46
Warszawa
17:50
Warszawa
17:56
Warszawa
18:10
Legionowo
18:12
Legionowo
18:18
Zegrze Południowe
18:20
Zegrze
18:23
Jadwisin
18:27
Serock
18:50
Pułtusk
18:58
Pułtusk
19:14
Stary Szelków
19:21
Łaś
19:30
Różan
19:40
Młynarze
19:50
Dobrołęka
19:59
Ostrołęka
18:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:45
19:03
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
17:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:01
Warszawa
18:05
Warszawa
18:09
Warszawa
18:33
Serock
19:03
Pułtusk
19:31
Maków Mazowiecki
19:44
Krasiniec
19:55
Przasnysz
20:30
Chorzele
20:45
Wielbark
21:05
Szczytno
21:25
Dźwierzuty
21:40
Biskupiec
21:55
Sorkwity
22:13
Mrągowo
19:03
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:10
19:15
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Pułtusk
8,20
18:10
12 gru
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
19:15
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
17:50
19:15
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Pułtusk
8,20
17:50
12 gru
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
19:15
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:00
19:46
Warszawa, Dworzec Zachodni
Putusk, Szpital
8,00
18:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:16
Warszawa
18:20
Warszawa
18:24
Warszawa
18:42
Legionowo
18:52
Zegrze Południowe
18:55
Zegrze
18:58
Jadwisin
19:01
Serock
19:03
Serock
19:06
Wierzbica
19:08
Klusek
19:12
Dzierżenin
19:14
Pogorzelec
19:17
Karniewek
19:18
Gzowo
19:20
Strzyże
19:23
Łubienica
19:27
Kacice
19:33
Pułtusk
19:46
Pułtusk
19:56
Przemiarowo
19:59
Dzierżanowo
20:02
Głódki
20:04
Pomaski Wielkie
20:06
Chrzanowo
20:09
Maków Mazowiecki
20:11
Maków Mazowiecki
20:13
Maków Mazowiecki
20:14
Obiecanowo
20:16
Obiecanowo
20:19
Młodzianowo
20:23
Węgrzynowo
20:24
Krasiniec
20:26
Krasiniec
20:29
Bogate
20:30
Emowo
20:31
Dobrzankowo
20:32
Dobrzankowo
20:36
Sierakowo
20:38
Przasnysz
19:46
12 gru
Pułtusk
Putusk, Szpital
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
19:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
18:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
18:46
Warszawa
18:50
Warszawa
18:56
Warszawa
19:10
Legionowo
19:12
Legionowo
19:18
Zegrze Południowe
19:20
Zegrze
19:23
Jadwisin
19:27
Serock
19:50
Pułtusk
19:58
Pułtusk
20:14
Stary Szelków
20:21
Łaś
20:30
Różan
20:40
Młynarze
20:50
Dobrołęka
20:59
Ostrołęka
19:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:00
20:18
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
8,00
19:00
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:20
Warszawa
19:25
Warszawa
19:28
Warszawa
19:41
Legionowo
19:48
Zegrze Południowe
19:50
Zegrze
19:56
Serock
20:02
Dzierżenin
20:18
Pułtusk
20:21
Pułtusk
20:23
Kleszewo
20:30
Boby
20:34
Laski
20:37
Szelków
20:39
Szelków
20:41
Rostki
20:43
Łaś
20:44
Łaś
20:46
Chrzanowo
20:48
Gosie
20:53
Różan
20:55
Różan
20:57
Dyszobaba
20:58
Sieluń
21:00
Młynarze
21:01
Młynarze
21:03
Sadykierz
21:04
Kołaki
21:05
Żerań Mały
21:06
Żerań Duży
21:07
Dobrołęka
21:10
Nożewo
21:13
Kordowo
21:14
Olszewo
21:15
Grabowo
20:18
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
18:45
20:20
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
18:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:05
Warszawa
19:07
Warszawa
19:11
Warszawa
19:16
Warszawa
19:19
Warszawa
19:25
Jabłonna
19:27
Legionowo
19:28
Legionowo
19:30
Legionowo
19:32
Michałów-Reginów
19:34
Michałów-Reginów
19:38
Zegrze Południowe
19:40
Zegrze
19:42
Jadwisin
19:43
Jadwisin
19:44
Stasi Las
19:48
Serock
19:49
Serock
19:50
Serock
19:51
Wierzbica
19:56
Klusek
19:59
Dzierżenin
20:00
Dzierżenin
20:01
Pogorzelec
20:03
Karniewek
20:05
Gzowo
20:06
Gzowo
20:08
Strzyże
20:11
Łubienica-Superunki
20:13
Łubienica
20:15
Kacice
20:18
Pułtusk
20:20
Pułtusk
20:28
Pułtusk
20:32
Moszyn
20:35
Gromin
20:37
Pękowo
20:39
Przewodowo
20:40
Kozłówka
20:41
Kozłówka
20:44
Gzy
20:48
Osiek
20:50
Osiek Górny
20:52
Nowy Gołymin
20:55
Gołymin
20:57
Kałęczyn
21:00
Watkowo
21:02
Gogole
21:05
Pajewo
21:07
Nasierowo-Dziurawieniec
21:09
Gostkowo
21:11
Wróblewo
21:14
Pomorze
21:17
Chrzanówek
21:18
Władysławowo
21:20
Ciechanów
21:22
Ciechanów
21:23
Ciechanów
20:20
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
20:35
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Pułtusk
8,20
19:30
12 gru
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
20:35
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
20:35
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Pułtusk
8,20
19:15
12 gru
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
20:35
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:15
20:44
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
19:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:20
Warszawa
19:31
Warszawa
19:34
Warszawa
19:39
Warszawa
19:56
Legionowo
19:58
Legionowo
20:11
Zegrze Północne
20:19
Serock
20:44
Pułtusk
20:57
Dzierżanowo
21:08
Maków Mazowiecki
21:22
Krasiniec
20:44
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Pospieszny (P)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
20:50
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
19:30
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
19:46
Warszawa
19:50
Warszawa
19:56
Warszawa
20:10
Legionowo
20:12
Legionowo
20:18
Zegrze Południowe
20:20
Zegrze
20:23
Jadwisin
20:27
Serock
20:50
Pułtusk
20:58
Pułtusk
21:14
Stary Szelków
21:21
Łaś
21:30
Różan
21:40
Młynarze
21:50
Dobrołęka
21:59
Ostrołęka
20:50
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
19:55
21:28
Warszawa, Dworzec Zachodni
Putusk, Szpital
8,00
19:55
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
20:10
Warszawa
20:14
Warszawa
20:20
Warszawa
20:32
Jabłonna
20:35
Legionowo
20:48
Zegrze Południowe
20:51
Zegrze
20:55
Zegrzynek
20:57
Serock
20:59
Wierzbica
21:01
Klusek
21:03
Dzierżenin
21:05
Pogorzelec
21:07
Karniewek
21:08
Gzowo
21:10
Strzyże
21:12
Łubienica
21:16
Kacice
21:19
Pułtusk
21:21
Pułtusk
21:28
Pułtusk
21:33
Przemiarowo
21:37
Dzierżanowo
21:39
Głódki
21:42
Pomaski
21:44
Chrzanowo
21:46
Maków Mazowiecki
21:48
Maków Mazowiecki
21:49
Maków Mazowiecki
21:50
Obiecanowo
21:51
Obiecanowo
21:53
Młodzianowo
21:57
Węgrzynowo
21:58
Krasiniec
21:59
Krasiniec
22:01
Bogate
22:02
Emowo
22:03
Dobrzankowo
22:04
Dobrzankowo
22:07
Sierakowo
22:10
Przasnysz
21:28
12 gru
Pułtusk
Putusk, Szpital
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
20:45
22:05
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
10,00
20:45
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
21:01
Warszawa
21:05
Warszawa
21:11
Warszawa
21:25
Legionowo
21:27
Legionowo
21:33
Zegrze Południowe
21:35
Zegrze
21:38
Jadwisin
21:42
Serock
22:05
Pułtusk
22:13
Pułtusk
22:29
Stary Szelków
22:36
Łaś
22:45
Różan
22:55
Młynarze
23:05
Dobrołęka
23:14
Ostrołęka
22:05
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Przyspieszony (V)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:15
22:45
Warszawa, Dworzec Zachodni
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
9,00
21:15
12 gru
Warszawa
Warszawa, Dworzec Zachodni
21:31
Warszawa
21:35
Warszawa
21:39
Warszawa
21:40
Warszawa
21:53
Jabłonna
21:56
Legionowo
21:57
Legionowo
21:58
Legionowo
22:00
Legionowo
22:01
Michałów
22:06
Wieliszew
22:07
Zegrze Południowe
22:09
Zegrze
22:10
Borowa Góra
22:11
Zegrzynek
22:12
Zegrzynek
22:13
Jadwisin
22:14
Serock
22:15
Serock
22:17
Wierzbica
22:18
Wierzbica
22:20
Klusek
22:24
Dzierżenin
22:25
Dzierżenin
22:26
Pogorzelec
22:29
Karniewek
22:31
Gzowo
22:33
Strzyże
22:36
Łubienica
22:39
Kacice
22:43
Pułtusk
22:45
12 gru
Pułtusk
Pułtusk, Dworzec Autobusowy
  • Autobus
  • Zwykły (Z)
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:50
22:55
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
Pułtusk
8,20
21:50
12 gru
Warszawa
Dworzec Gdański, Ulica Słomińskiego; dom 6
22:55
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
21:35
22:55
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
Pułtusk
8,20
21:35
12 gru
Warszawa
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad; dom 1
22:55
12 gru
Pułtusk
Pułtusk
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.