Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Warszawa — Pułtusk

Najlepsza oferta

W poniedziałki
19:55
Czas przejazdu01 h. 31 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

21:26

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Pułtusk w 2019 roku

W poniedziałki
07:15
Czas przejazdu01 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:49

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 
W poniedziałki
08:45
Czas przejazdu01 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:19

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 
W poniedziałki
14:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:30

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu01 h. 34 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:49

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu01 h. 32 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:32

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

7,35 
Poza czw i pią
06:20
Czas przejazdu01 h. 08 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

07:28

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
W dni powszednie
07:17
Czas przejazdu01 h. 24 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

08:41

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

10:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
Poza czw i pią
10:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu01 h. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:18

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
pon, czw, pią
11:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

12:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:50

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
W dni powszednie
13:45
Czas przejazdu01 h. 29 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:14

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
W dni powszednie
15:19
Czas przejazdu01 h. 24 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

16:43

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
Poza czw i pią
16:00
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

17:28

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
pon, czw, pią
16:41
Czas przejazdu01 h. 04 min

Warszawa

Warszawa, Warszawa, Bonifraterska 01

17:45

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
Poza czw i pią
17:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu01 h. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

20:18

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

8,40 
Codziennie
21:30
Czas przejazdu01 h. 23 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

22:53

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Cmentarz 02

8,40 
Codziennie
06:15
Czas przejazdu01 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

07:40

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

08:20

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:10

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Poza czw i pią
08:00
Czas przejazdu01 h. 25 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:25

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
pon, wto, śro, sob
08:30
Czas przejazdu01 h. 18 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

09:48

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Poza czw i pią
10:10
Czas przejazdu01 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

11:25

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Nowy Rynek

9,45 
Poza czw i pią
14:35
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

15:55

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 28 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

16:58

Pułtusk

Pułtusk, Pułtusk, Dworzec Autobusowy

9,45 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

13:05

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10,50 
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

14:50

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10,50 
W poniedziałki
16:15
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

17:35

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10,50 
W poniedziałki
17:15
Czas przejazdu01 h. 15 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

18:30

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10,50 
Codziennie
17:45
Czas przejazdu01 h. 20 min

Warszawa

Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144

19:05

Pułtusk

Dworzec autobusowy, ul. Nowy Rynek 2

10,50 
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Warszawa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu