Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Warszawa - Essen

od 201 zł, 18 lis

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Essen w 2018 rok roku

23:55
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 17 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:20+1 dzień
Dworzec kolejowy; ul. Freiheit
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
14:40
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:20+1 dzień
Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob, nie
16:00
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
Czas przejazdu 16 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:30+1 dzień
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob, nie
pon, wto
23:55
Czas przejazdu 17 h. 25 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

17:20
+1 dzień

Essen

Dworzec kolejowy; ul. Freiheit

213
23:55
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
17:20
+1 dzień
Essen
Dworzec kolejowy; ul. Freiheit
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ECOLINES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, sob, nie
14:40
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

10:20
+1 dzień

Essen

Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen

220
14:40
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
10:20
+1 dzień
Essen
Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit; Essen
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob, nie
16:00
Czas przejazdu 16 h. 30 min
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

08:30
+1 dzień

Essen

ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit

255
16:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
08:30
+1 dzień
Essen
ESSEN; Hbf - Südseite, Freiheit
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Essen
Do miasta Warszawa
Z miasta Essen
Podróż powrotna: