Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Katowice – Essen

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Essen — Katowice

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
14:05
Czas przejazdu18 h. 55 min
+1 dzień

Essen

Fernreisebusbahnhof, Südseite Hbf/Freiheit, Essen

09:00
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Essen — Katowice w 2019 rok roku

Codziennie
16:40
Czas przejazdu16 h. 20 min
+1 dzień

Essen

HBF Sudseite Freiheit, Essen

09:00
+1 dzień

Katowice

PKS ul. P. Skargi, Katowice

299,00 
Codziennie
17:40
Czas przejazdu16 h. 40 min
+1 dzień

Essen

ESSEN, Hbf - Südseite, Freiheit

10:20
+1 dzień

Katowice

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

318,24 
Popularne kierunki
Z miasta Essen
Do miasta Katowice
Do miasta Essen
Z miasta Katowice
Podróż powrotna:
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu