Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Warszawa — Chust w 2019 rok roku

Codziennie
21:00
15 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:35
+1 dzień

Chust

Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208

110,06 
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
04:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
06:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
11:15
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
12:35
+1 dzień
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mikolayivske ATP-14627
  • SETRA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
21:00
14 godz. 35 min w drodze
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

12:35
+1 dzień

Chust

Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208

120,00 
21:00
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
23:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
04:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
06:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
08:10
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
10:20
Swalawa
Przystanek, ul. Kyivska 12
11:15
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
12:35
+1 dzień
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nemesh I.F.
  • SETRA
Popularne kierunki
Z miasta Warszawa
Do miasta Chust
Do miasta Warszawa
Z miasta Chust
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!