Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Chust — Warszawa w 2019 rok roku

15:55
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
w drodze 14 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
w drodze 15 godz. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Chust — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
15:55
14 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Chust

Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208

06:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

108,28 
15:50
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
17:20
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
18:15
Swalawa
Przystanek, ul. Kyivska 12
20:20
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
23:40
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
03:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nemesh I.F.
  • SETRA
Codziennie
15:40
15 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Chust

Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208

06:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

149,06 
15:30
Chust
Sklep Silverland, ul. Lwiwska 208
17:05
Mukaczewo
Sklep Silverland, ul. Tomasza Masaryka 19
19:50
Stryj
Dworzec autobusowy, ul. Wokzalna 7B
21:05
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
21:30
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:15
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
23:15
Hruszów punkt kontrolny (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Hrushew
03:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
06:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mikolayivske ATP-14627
  • SETRA
Popularne kierunki
Z miasta Chust
Do miasta Warszawa
Do miasta Chust
Z miasta Warszawa
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!